Skocz do zawartości

Pilnie potrzebuje wzmacniacz i jakieś kolumny


Marcin Tomczyk

Recommended Posts

7 godzin temu, Marcin Tomczyk napisał:

No to polecicie jakiś zestawik do 1000 zł . + wzmak do 200 

A czemu taki podział??? Często lepiej dać większą kwotę na wzmacniacz i mniej na kolumny (bo szukasz kolumn, a nie głośników).

Poza tym już parę razy Koledzy pisali Tobie byś podał więcej szczegółów i napisał wreszcie zgodnie z "Pierwszymi postami". Nawet nie wiadomo jaką masz powierzchnię pokoju...
A do tej pory odpowiadasz bardzo flegmatycznie, bo informacji mało :-(

Pozdrawiam
PS. Przenoszę Twój wątek do właściwego działu czyli STEREO, bo nie wiadomo czemu utworzyłeś go w KINIE DOMOWYM .
Oraz poprawiłem błędy w tytule...
No i jeszcze postaraj się trochę powalczyć z odpowiednim słownictwem (o tym już Tobie napisał Audiowit...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę wygląda na temat dla "zgrywu". Albo autor bardzo chaotyczny.

Słuchaj no! :) Masz tu pytania poniżej i na nie odpowiedz !!

1. Jaki masz budżet na całość (ile kasy chcesz przeznaczyć na wszystko) - wzmacniacz, kolumny, źródło, przewody?

2. Jaki duży jest pokój, gdzie będzie stał sprzęt ?? Zrób rysunek pokoju i wklej.

3. Co będzie źródłem - tzn. z czego będziesz puszczał muzę (komputer, Tuner -czyli radio, Odtwarzacz płyt CD, gramofon, a może jeszcze coś innego)??

4. Czy ma być to sprzęt typowo imprezowy, ma być głośno, a jakość dźwięku nie jest istotna? Czyli ma konkretnie łupać? Czy chcesz się raczej delektować muzyką?

5. Napisz jakich zestawów stereo słuchałeś i opisz co się podobało w dźwięku, a co nie.

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tutaj są takie śmichy hihy z Techniksa 

Ostatnio dostałem Gramofon w/w firmy do tego dokupiłem sobie od razu wzmacniacz 600 i cd tej samej firmy podjechałem na odsłuch i byłem zachwycony - właśnie tego się spodziewałem problem w tym że kolumny które zostały podpięte nie były na sprzedaż ( tzn były ale w zestawie z wzmacniaczem i cd innej firmy ) 

Można się śmiać ale pochodzę z pokolenia gdzie T był marzeniem każdego nastolatka i obiecałem sobie że kiedyś taki zestaw będę miał - więc po prostu realizuję swoje młodzieńcze marzenia ;)

p.s dalej nie wiem jakie kolumny mam kupić do tej 600tki 

Edytowano przez Gingeros
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gingeros napisał:

Nie rozumiem dlaczego tutaj są takie śmichy hihy z Techniksa 

Ostatnio dostałem Adapter w/w firmy...

Gingeros.
Niekoniecznie "smichy hihy", po prostu jest sporo dość przeciętnych produktów, co znajduje odzwierciedlenie w ich cenach i ocenach. Ale gramofony są popularne i dobre, no i raczej nikt się z nich nie śmieje! A w stereo sporo niedrogich zestawów Technicsa gra lepiej niż tanie zestawy kd.

A jak chcesz się spytać o kolumny, to już to zrobiłeś w swoim wątku i w nim czekaj na odpowiedzi
https://forum.audio.com.pl/topic/47611-technicks-su-a600-jakie-głośniki/
Bo tutaj robisz tylko Koledze zamieszanie!

Pozdrawiam
PS. Raczej gramofon a nie "adapter"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie że nie śmieje się z tego. Tylko to takie typowe myślenie Technics + altusy.

Klasyka wyboru lat 80. A dostęp do sprzętu także z tamtych lat się poszerzył.

Patrzyłeś może po Allegro olx? Ciekawe kolumny do 1000 zł? Jak źle wybierzesz to hardstyle będzie nie do słuchania.!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...