Skocz do zawartości

Kupno wzmacniacza sluchawkowego


Recommended Posts

Witam wszystkich . Ostatnio myślę nad kupnem Musical Fidelity Y90-HPA. Posiadam zestaw 5.1 edifier s760d i kartą dźwiękową sound blaster pro  5.1 cały czas brakuje mi tego czystego dźwięku. Czy to by coś zmieniło ? Oczywiście korzystając z kompa  odczuł bym ta różnice w słuchaniu muzyki a może raczej w filmach ? Filmy oglądam w full HD . Dodatkowo posiadam słuchawki bayerdynamic dt880 i słucham jedynie na komórce przez program poweramp wykupiony z Google sklep . Daje radę ale chciałbym spróbować czegoś więcej . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie akurat ten który napisałem ? I główne pytanie czy odczuje ta różnice. Kartę dźwiękową która mam Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro. Bo jeżeli różnica bd marna to po co mam wydawać tyle pieniędzy . Mam kompa połączonego pod tą kartę dźwiękową a dalej optycznym na głośniki , ten zestaw komputerowy  który mam posiada funkcję dźwięku przestrzennego , różnych bajerów itp chce wiedzieć czy da się z niego więcej wyciągnąć . Dzięki za wszelkie odpowiedzi :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawfil powiedzialem Ci o sprzęcie z prawdziwego zdażenia. Wlasnie te bajery psujà Ci dzwięk. Pytasz, ja odpowiadam. Hi-fi ma rację. Nawet taki gadżet poprawi Ci brzmienie. Ja Ci podaje jeszcze bardziej zaawansowane rozwiazanie. Pelnowymiarowy, lampowy wzmacniacz sluchawkowy (model sobie mozesz wybrać) ktory napędzi Ci każde słuchawki i odczujesz różnice. Nie tylko w czystosci ale rownież w barwie, przestrzeni, wybrzmieniach, dynamice. Wszystko zależy jak poważnie podchodzisz do tematu i na ile Ci zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i o to właśnie chodziło , nie tylko moje słuchawki ale i zestaw 5.1 na którym oglądam filmy będzie czystszy dźwięk , zgadza się tak ? A ten AudioQuest Dragonfly podoba mi się . Tylko aż się dziwię że takie małe maleństwo potrafi tak wiele zdziałać , ciekawie .. zawsZe można z internetu zamówić że sklepu a jak nie spełni to moich oczekiwań można to oddać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...