Skocz do zawartości

Zestaw Rotel 06 + Dali Blue 8008 mały niedosyt


mafialoso

Recommended Posts

Tak, już pisałem ( post się usunął?) . Oczywiście jeśli różnica ceny 7 tysięcy między pma 2020, a pma 1510 nie stanowi dla Ciebie żadnej różnicy zostań przy Denon pma 2020.  Niemniej kupowanie  wzmacniacza za 10tys  zł jeśli źródłem muzyki jest TV i niższe klasą kolumny to jak kupowanie  sportowego wozu za 300tys do wożenia worków z ziemniakami ( sorry za dosadność).

Możesz też spróbować nowszego pma 1520 ( choć model pma 1510 też są oferowane  jako nowe) . Można tez popatrzeć na model  Denon pma 1600ne wyposażony w świetny DAC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mafialoso napisał:

 Wiec moj tv jest problemem. Polećcie jakiegos dobrego Dac do Tv.....

Pisałem już że TV to nie źródło muzyki dla wzmacniacza. Jest jedno ale,  DAC się przyda,  DAC przekonwertuje sygnał z TV z wyjścia optycznego na analogowe RCA do wzmacniacza...ale z gł...na bata nie zrobi. Niestety i  chyba zdajesz sobie sprawę, że nie poprawi tego co nadają  ze studia tej czy innej stacji muzycznej, czy jakiegoś YT. Nawet jeśli używasz TV (odpukać ) jako czytnika pendriva z plikami to też będzie słabo (choć lepiej niż muzyka z teledysków,  czy YT).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denona 2020 nawet nie podłączyłem. Teraz mam swojego rotela plus rBlink i gra duzo lepiej.... Tak zdaje sobie sprawę że jest jak jest i pewnych rzeczy nie przeskocze. Ale napewno Dac poprawi teraz co jest czyli źrodło Tv.

 

Miał ktoś styczność z amplitunerem rotel rsx 1057? Moze ktoś cos o nim napisać?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz DACa za chwilę pytasz o amplituner, masz do sprawdzenia Denona a jesteś zadowolony z obecnego Rotela.

Widać że sprzęt Audio nie jest Ci obcy:

23 godziny temu, mafialoso napisał:

A czasem przychodzi do mnie sprzęt na sprzedaż więc jak mam czas to testuje jak nie to idzie dalej.

a pytasz, przepraszam nikogo nie chce obrazić, ale na forum gdzie sporo osób nie widziało nawet tego sprzetu na oczy.

Gdzie leży problem? Bo nie łapie. Masz wszystkie narzędzia do sprawdzenia i mało tego pracowania na tym forum w roli doradcy.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Panu wytłumaczę. Sprzet który przychodzi do mnie idzie dalej w sprzedaż. Nie jestem aż takim maniakiem Audio ze cokolwiek przyjdzie od razu podpinam i testuje. Np taki denon to drogi sprzęt ktory kosztuje ponad 10k wiec jak nie mam potrzeby to nawet nie ruszam. Prościej bylo ppdłączyć Arcam za 400zl i sprawdzić czy faktycznie jest jakaś zmiana. Pytam o Rotela ponieważ ma do mnie taki trafić, a z racji tego ze do zestawu Dali 8008 ktory podiadam są jeszcze 3 glosniki czyli moze rownież grać jako zestaw 5.0. Rotel rsx o ktorego pytam jest amplitunerem dlatego myslalem ze ktoś miał z tym sprzętem doczynienia i może  wyrazić jakieś zdanie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...