Skocz do zawartości

Mini wieża do salonu - Yamaha, Denon, Pioneer?


Ja-Bo

Recommended Posts

Właśnie . Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś ? Masz 3 tysiące to kup to lub to ? Jeśli tak, to idź do Mediamarkt lub Mediaexpert.  Tam bierzesz z półki zestaw który mieści się w założonym budżecie i już . Przecież i tak nie słychać różnicy…..

Jakiś czas temu mój brat był na podobnym etapie.

"Doradź co kupić, ale nie za dużo i nie za drogo". Namawiałem go, aby kupił ode mnie w dobrej cenie Zensory 7, które właśnie wymieniałem na Opticony.

"Nie, to za duże, wolę coś mniejszego, jakiś gotowy zestaw."  Finalnie kupił Pianocrafta 670.

Sprzęt przypadł bratu do gustu. Był zadowolony z wyglądu, obsługi jak i samego grania.

Ostatnio przyjechał do mnie na święta. Muzyczka sobie plumkała w tle. Brat usiał na sofie, wsłuchał w muzykę i wbił się w szok, jaka jest różnica w graniu pomiędzy jego zestawem, a moimi ustrojstwami.

Także, jakaś tam różnica w sprzętach czasami jednak jest............

 

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałem swój pierwszy zestaw zwracałem uwage na dwie rzeczy. Pierwsza by srednie i wysokie ładnie brzmiały - monitory. Druga - by allinone miał wyjscie na sub. I to zagwarantowało mi fajne brzmienie z pomoca subwoofera. Długo cieszyłem sie tym sprzecikiem, do momentu podjecia decyzji ze czas uderzyć w wyższą półkę. Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...