Skocz do zawartości

Test Yamaha RN803D


Mateo89

Recommended Posts

19 minut temu, Kraft napisał:

@S4Home może napisz maila z pytaniem do dystrybutora Yamahy? Przyda się tę kwestię jednoznacznie rozstrzygnąć.

Haha dobry żart , pisałem niedawno do dystrybutora w temacie kolumn focala , dali mi link do instrukcji i cisza ... na żadne fachowe pytanie którego nie ma w manualu producenta nie odpowiedzą = czytaj instrukcję :P  

https://www.audioappraisal.com/yamaha-r-n803d-musiccast-network-receiver-review/

YPAO is also disabled in pure direct mode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Kraft napisał:

@S4Home może napisz maila z pytaniem do dystrybutora Yamahy? Przyda się tę kwestię jednoznacznie rozstrzygnąć.

Jest tu przecież Top Hi-Fi powinni wiedzieć. Sklep dystrybutora. Handlowiec nie wie na pewno :P

35 minut temu, Kubakk napisał:

Haha dobry żart , pisałem niedawno do dystrybutora w temacie kolumn focala , dali mi link do instrukcji i cisza ... na żadne fachowe pytanie którego nie ma w manualu producenta nie odpowiedzą = czytaj instrukcję :P  

Troszkę jest w tym prawdy. Dystrybutora w szkoleniach wyręczają specjaliści , goście, konkretnych firm. I to oni prowadzą szkolenie swoich produktów.

Dystrybutorzy znają się na liczeniu. Nie ma w tym nic złego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, S4Home napisał:

 

Troszkę jest w tym prawdy. Dystrybutora w szkoleniach wyręczają specjaliści , goście, konkretnych firm. I to oni prowadzą szkolenie swoich produktów.

Dystrybutorzy znają się na liczeniu. Nie ma w tym nic złego.

No dystrybutor to inaczej mówiąc handlarz ;)  i nie musi mieć pojęcia o specjalistycznych aspektach oferowanego produktu.

Mnie głupio bo pisałem bezpośrednio do focala po angielsku ,a informację otrzymałem od <salon-focal@fnce.pl>, liczyłem iż tak duży producent byłby w stanie zmierzyć bo zapewne ma takie stanowisko parametry kolumny , ale widać mogłoby wtedy wyjść nie tak jak piszą więc olali ?

Natomiast jw. znalazłem info o YPAO w yamasze , 20s mi to zajęło :D 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc z Tidalem, po BT wiadoma sprawa że wszytko pójdzie co w smartfonie. Wykupiłem pakiet Spotify i tam bez problemu pokazuje mi Yamahe i jest możliwość sterowania bezpośrednio z smartfona(nie trzeba nawet włączać amplitunera z aplikacji MusicCast ani z pilota). Chodziło mi dokładnie o takie sterowanie jak w przypadku Spotify( tu jakoś nie ma ograniczenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha czyta FLAC czy to po sieci czy po USB.

Co do Spotify to od ponad roku pojawiają się już plotki że mają wprowadzić format bezstratny.

Wprowadzą to wprowadzą nie to nie.

Dnia 22.09.2018 o 14:07, Mateo89 napisał:

Chłopaki Pure wyłącza te funkcje YAPO gdzieś chyba widziałem w instrukcji

Jeśli wyczytałeś to ok. Jak mówię ja nie wiem. Ale moim zdaniem powinno to być włączone. Tak samo jak pokrętło "balance" we wzmacniaczach NAD, które nie jest uwzględnione z pure audio. Dla mnie to ma sens.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...