Skocz do zawartości
Sebollca

Finearts M100+ Quadrale SM 150

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie czy warto kupić odnaleziony zestaw amplituner finearts m100 z kolumnami quadral allsonic sm 150 III ? Z tego co wiem sprzęt był mało używany. Nie znam się za bardzo na sprzęcie stąd moje pytanie.

Ile on ma lat?

Mało używany? WTF?

Teraz tak się nabija audio pierdoły?

20 letnie auto, jeździe tylko do kościoła w niedzielę. 

Nie kolego tak nie ma. Było używane na pewno. Swoje lata ma. Co innego jak jest sprawne. Jaką cenę?

Dokładnie nie wiem ile ma lat ale podejrzewam,że z 20 będzie. Przez ostatnie 10 lat zestaw leżał na strychu. Używany był przez ludzi po 50stce, do sluchania radia, czasami jakiejs cd. Do amplitunera było jeszcze radio, cd i kaseta ale narazie nie znalezione. Sprzęt podłączałem i działa. Cena 500zł do negocjacji.

jak dla mnie dźwięk jest ok. Ale czy sprzęt działa w 100% tego nie wiem bo się znam. Porównując do plastikowego kina LG, które kiedyś miałem dźwięk jest na pewno lepszy.

ale brać bo brać, czy sprzęt jest wart wstawienia i użytkowania. Czy może lepiej go odpuścić i zbierać kase na coś lepszego. Próbowałem szukać jakiś informacji w necie ale za wiele nie ma. Jakieś ogólne informacje typu, że sprzęt z lat gdzie nie oszczędzano na jakości.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się