Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe do ok 100 zł


Recommended Posts

Szukam słuchawek dokanałowych w cenie do ok 100 zł. Nie znam się za bardzo na gatunkach, ale słucham głównie muzyki typu Alan Walker, filmowej Hansa Zimmera i rapu/hip hopu, typu Zeus, Sulin. Lubię, gdy słuchawki grają wyraziście, nie są przytłumione i sprawiają wrażenie, że utwór jest wykonywany tuż obok mnie, a nie gdzieś w oddali. Lubię słyszeć każdy detal. Cenię sobie dobrej jakości bas, ale nie lubię gdy jest go przesadnie dużo. Zależy mi na dobrym tłumieniu otoczenia, a także na trwałości urządzenia. Słuchawki będą współpracować ze smartfonem Sony Xperia Z3. Słucham propozycji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części zależy to od sklepu, w którym je kupujesz i gdzie się on znajduje, a po części ich cena może zależeć od wersji i wyposażenia dodatkowego.

Mogą być z mikrofonem na pilocie do telefonu lub bez. Czasem są sprzedawane w kompletach z przewodami z srebrzonej miedzi lub/i przewodem zawierającym odbiornik bluetooth do ich użycia bezprzewodowo. Te akcesoria można kupić osobno, pasują one do innych modeli słuchawek z odpowiednimi gniazdami. Wymienne przewody dają takie możliwości.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo różnych słuchawek. Te znalazłem w wersji podstawowej nawet za ~65 zł. Z kablem bt i srebrzonym kosztowały by 113 zł, a z mikrofonem taki zestaw kosztowałby mniej niż 120 zł.

Pod jakim względem mają być inne ?

To może grające V-ką Xiaomi Mi IV Hybrid Dual Drivers lub bardziej detaliczne i z mniejsza ilością basu Xiaomi Pro HD In-ear Hybrid.

Brainwavz M1 to bardzo dobre słuchawki o dość liniowej charakterystyce. Jednak o ocieplonej barwie i zaokrąglonej górze. Do zbyt detalicznych bym ich nie zaliczył.

Podobnie wyposażone do M1 są słuchawki z silnym basem i mocna górą za nieco ponad 100 zł to SNAB OVERTONE EP-101M. Polska marka, dobre Chińskie wykonanie. Może trochę mniej wyrafinowane od wcześniejszych propozycji, ale godne polecenia przy Twoich preferencjach. Do tego dość przydatne magnesy w obudowach głośników ułatwiają ich spinanie na szyi.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...