Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Masownik

subwoofer do zestawu

Recommended Posts

Witam

Posiadam amplituner harman avr 70 + 2 kolumny podlogowe taga v3 i kolumna centralna tez taga v3. Gra to fajnie  wystarczy mi w zupelnosci pod YT, xboxa. Jednak chciałbym nieco bassu do tego zestawu, co byscie polecili z nowych sub ale cenowo nie za drogie

Każdy się wyłączy na trybie Auto po pewnym czasie jeśli nie ma sygnału, ale to nie dzieje się po kilku minutach tylko po dłuższym czasie. Zaś jeśli przestawisz na tryb On będzie on cały czas włączony do puki go nie wyłączysz. 

Subwoofer dobiera się też pod metraż, nie piszesz i nie wiemy, czy masz 15m, czy 40m...Kolega Grzesio1255 widać wróżbita.  Budżet na zakup, też dobrze podać, jak ktoś ma doradzić ;) napisać także, czy nowy, czy z drugiej ręki.

3 godziny temu, Masownik napisał:

czytałem opinie ale że podczas grania sie wyłancza i włącza kilkakrotnie jesli nie ma  w utworze bassu

PS. Masownik tyle już razy  pytasz, osoby zwracały uwagę na to by się przyłożyć jak chcesz mądrych odpowiedzi...a tu nic. Często też ledwo zaczynasz nowy temat, a już go za chwilę nie kontynuujesz  Do języka też się chłopie przyłóż bo boli jak się czyta i patrzy. Co do słowa " wyłanczać " to łatwo zapamiętać normalną formę, gdyż w domu masz zapewne włączniki, a nie włanczniki.

Edytowano przez jacek75

Nie wróżbita bo we wcześniejszych postach Masownik pisał iż pokój ma około 20m.  Jak dla mnie bez sens jest kupić 202 skoro za 100zł więcej można mieć 302 który zagra o wiele wiele lepiej niż 202...

Witaj,

302a to jeden z lepszych subwoofer ów w tej kwocie. Nic lepszego dźwiękowo nie kupisz. 

Faktycznie ma problem z gaszeniem. Ale co fora czy posty to nikt nie potrafi doprecyzować. Więc się nad tym pochyle. 

Każdy sub gasi się jeśli nie ma sygnału po jakimś czasie. 

Magnat ma problem jednak z cichym sygnałem. Jeśli słuchasz bardzo cicho. To faktycznie gasi się zbyt często. 

Uwaga. Jego defekt i tak powoduje że jest numerem jeden w tej kwocie. 

Zawsze możesz go dać na on cały czas i problemu nie ma. 

Brawo ja

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować