Skocz do zawartości

Które kolumny z wymienionych pod Yamaha RN803D ?


Mateo89

Recommended Posts

@Rega tak tylko że została ostatnia para tych kolumn w tym kolorze właśnie i sprzedawca mi powiedział że jest bardzo duże zainteresowanie tymi kolumnami wiec bałem się że się sprzedają . Tak jak powiedziałem wcześniej sprzedawca powiedział że jak przyjadę to o cenie będziemy jeszcze dyskutować na miejscu :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć że cena taka sobie... Jak są wyprzedaże i promocje i ktoś za długo czeka, to może się nie załapać.

Poza tym często tylko mniej chodliwy kolor (albo ten, którego jest za dużo w magazynie) ma najatrakcyjniejszą cenę.

Zaś Q21 to solidny sprzedawca i nie było narzekań na obsługę :-)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to już jest kwestia prywatna i trudno wymagać by na Forum kilka firm licytowało się w walce o klienta albo by pisać Tobie ile masz jeszcze stargować... Podobnie jak dziwna jest sytuacja gdy klient w jednym salonie audio przez kilka dni "męczy" obsługę i robi długie odsłuchy zawracając im głowę, a potem robi zakupy w sklepie internetowym czy ściąga z zagranicy. Wiadomo że salony audio obsługują klientów i umożliwiają odsłuchy, ale wszystko ma swoje granice-nawet zasoby cierpliwości uprzejmych sprzedawców, a salon musi przecież zarobić na siebie.

Wg mnie skoro zamawiasz sprzęt i będzie on na Ciebie czekał miesiąc, to cenę końcową ustalasz na etapie wpłaty zaliczki (podobnie jak w salonie motoryzacyjnym-gdy konfigurujesz opcje wyposażeniowe kupowanego samochodu).

Pozdrawiam

PS. Więc trudno mi podać ile możesz stargować i nie napiszę tego na Forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena spadła bardzo bo weszły nowe modele.

Klienci je kupują to fakt.

No to jeśli nie zapłaciłeś to w porządku. Chodziło mi o to że jeśli są zapłacone to warto je od razu sprawdzać. 

Żeby później nie było kwestia że zapłacone dawno a coś było z nimi nie tak.

Bardzo zadka sytuacja, ale wiesz.

Cena jest ok. Dostępności kolorystyczne są bardzo małe. 

A kolumny super. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych salonów w centralnej Polsce, a o ich stan się nie martw. Nawet jak były otwierane i grały parę godzin( jak więcej to lepiej) to tym lepiej dla brzmienia i Ciebie( są dotarte). Co do tego jak sprawdzić kolumny poza stanem wizualnym to Panowie podłączają i słuchasz...jak by jakiś głośnik nie grał to przecież to słychać, a jak sobie nie ufasz możesz po kolej dołożyć ucho do każdego;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...