Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Emila Mischker

Sprzedam Bang&Olufsen Beoplay a9

Recommended Posts

Mam do sprzedania sprzęt w idealnym i zadbanym stanie! Sprzedaje ze względu na zakupiony nowszy model. Nowy kosztuje ponad 9000. Kontakt: 506 082 619

A9 jest zaprojektowany i wykonany jak piękny mebel - ze starannym doborem materiałów i wielką dbałością o szczegóły. Charakterystyczny kształt, elegancki wygląd i wspaniały dźwięk, BeoPlay A9 to system muzyczny zdolny do obsługi wszystkich potrzeb muzycznych. Połącz się używając AirPlay, DLNA lub Bluetooth 4.0, a będzie grać muzykę w ciągu kilku sekund. Wbudowany dostęp do Spotify, Deezer i TuneIn daje dostęp do milionów utworów, list odtwarzania i stacji radiowych. BeoPlay A9 oferuje technologię BeoLink Multiroom, która łączy produkty B&O PLAY i Bang&Olufsen w jeden system bezprzewodowy. Można grać inną muzykę w różnych pomieszczeniach - albo niech jedna piosenka gra na wszystkich głośnikach w całym domu. Każdy najmniejszy szczegół BeoPlay A9 ma być funkcjonalny i piękny. Przykładem tego jest tylny uchwyt, który działa jako uchwyt do uchwytu ściennego i jako port basowy.

kontakt: 506 082 619

IMG_7051.jpeg

Edytowano przez Emila Mischker
Nie podanie kontakt

Witam, czy ogłoszenie aktualne? Jaka cena? Pisałem sms i dzwoniłem na podany numer tel., ale niestety brak kontaktu.

Pozdrawiam, Paweł

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować