Skocz do zawartości

Budżetowy sprzęt do pokoju


Zachu

Recommended Posts

Cześć, mam pokój o długości 4,5m i szerokości 2,5m.

Poszukuje czegoś taniego żeby podpiąć pod laptopa/telefon (muzyka - wifi albo kabel) + telewizor (konsola). Lubie słuchać muzyki przez spotify, 60% rock/(heavy)metal, 20% rap, a reszta 'radiowe'. 

Na zdjęciu zaznaczyłem w którym miejscu mam telewizor.. i właśnie nie wiem czy kupić zwykłe głośniki czy jakąś mini wieże, jestem w tym totalnie zielony : /

Budżet jak najmniejszy, coś w granicach 300-400zł (a może jest coś wartego uwagi o nieco wyższej kwocie).

Co byłoby dla mnie najlepszym rozwiązaniem?? Nie mam wysublimowanego gustu, byle dźwięk był lepszy od tego co gra w laptopie czy jakichś tanich głośników. 

Audio.pngCzerwony kolor to miejsce w którym mam telewizor. 

Edytowano przez Zachu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródłem będzie konsola, laptop albo telewizor więc nic szczególnego. Nie szukam super dźwięku, byle coś grało. Po prostu nie wiem czy lepiej kupić głośniki czy mini wieże. Hmm, raczej takiej kwoty nie planowałem na to wydawać. Nic nie znajdzie w granicach 300-500zł? Bo nie wiem czy kupić jakieś głośniki za 500zł czy nie ma sensu i lepiej kupić coś za 150-200zł. Chodzi mi jedynie o dźwięk lepszy niż ten z laptopa czy telefonu :-)

Raczej mam nastawienie, że to ma umilić czas na weekendach.

Najprawdopodobniej się skusze na jakieś 2.0 za 300 zł (póki co Microlab B77 lub Edifier R1100 : p)

Edytowano przez Zachu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A może zainteresuje cię ta oferta http://leasinglaptopa.pl/HP_ZBook_15u_G3-0b1b508e-f41a-4913-a350-d64a271ffd77

Nawet jako osoba indywidualna możesz skorzystać z leasingu i spokojnie spłacać raty a na końcu dokonać wykupu.  Nie musisz od razu wykladac całej kwoty.

A raty nie są wysokie i nie obciążysz zbytnio domowego budżetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...