Skocz do zawartości

Wybór wzmacniacza stereo z pilotem - Piega, Burson, Yamaha


Macias09

Recommended Posts

Przede wszystkim chciałem przywitać się ze wszystkimi forumowiczami :) 

Szukam wzmacniacza / amplitunera, który podpasuje do mojego aktualnego zestawu, ale jest kilka warunków. Przede wszystkim sprzęt musi mieć sterowanie głośnością z pilota. Dobrze gdyby był srebrny. Poza tym szukam czegoś z ciepłym brzmieniem. Coś budżetowego, używanego (300-600zł).  

Aktualnie gra u mnie Yamaha A-1000 + Piega ldr 3.2 + DAC Burson DA-160. Gra to w dość małym pomieszczeniu około 12 m2, więc dużo mocy nie potrzeba.

Wzmacniacz ten raczej ma być dodatkiem do Yamahy, niż zamiennikiem. Chyba, że trafi się coś ciekawego co zdeklasuje Yamahe, to mogę zwiększyć budżet do około 1 tyś.

Wpadł mi też do głowy taki pomysł, czy może nie przerobić Yamahy na sterowanie z pilota. Co o tym myślicie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pioneer nie ma pilota , ale był również w kolorze srebrnym choć tak jak napisał @S4Home jest dosyć ciężko dostępny w takiej kolorystyce. Do tego Pioneera tylko kolumny jasne, dosyć szybkie, detaliczne, inaczej się nie spasuje. Nie wiem jak Twoje grają. Pionek gra ciepło. dosyć ciemno, dostojnie, ale mało detalicznie i rozdzielczo. 

Edytowano przez mordor12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...