Skocz do zawartości

Nastepca SU-V50.


manioo

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Przyszedł czas na wymianę sprzętu. Obecnie użytkuję a raczej użytkowałem:

1) Technics SU-V50

2) Technics SH-8066

3) TECHNICS ST-G70

4) 2x Altus 110

kiedyś pojedyńczo składałem w/w za młodu Sprzęt podłączony do dekodera TV (obraz na monitor 27') oraz kompa/lapka. Nie mam "telewizora" przynajmniej narazie. Obecnie pokoj 18m2, a bedzie 35m2.

Generalnie dolega cos SU-V50 i nie chcę się bawić narazie w naprawę - raz już kiedyś był. Przez to wogóle ostatnio nie włączam sprzetu.

Potrzębuję porady w którym kierunku pójść:

1) Całkowita wymiana sprzętu na coś stereo.

2) Wymiana wzmacniacza i korektora na sam aplituner stereo który narazie współpracowałby  z altusami 110. Prośba o jakieś rekomendacje? Któraś Yamaha?

Budżet mam do 4k chociaz na sam aplituner to 2-2.5k max jezeli zostawac mam przy altusach.

Jeszcze opcja nr 3 - zakup zestawu 5.1 (Denon AVR-X540BT + SYS-2020) a w wolnej chwili przyjrzeć się co znowu dolega su-v50 a w przyszlosci stereo do garazu ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten zestaw denona to żart. Skąd to wziąłeś?

Nie no coś ty daj spokój! A feee ?

Możesz iść w amplituner yamahe rn803 na prawdę spoko model gra jak wzmacniacze, dobrze wyposażony i sieciowy.

Półkę niżej masz yamahe rn602, pioneera sxn30 

Jeśli chcesz wymienić także kolumny to w cenie 4k postaram ci się cis zaproponować do tych ampli.

Pisz. Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...