Skocz do zawartości

Wzmacniacz + Kolumny do 1500 zl


Peebuls

Recommended Posts

Witam wszystkich :) 

Postanowiłem zmienić coś w swoim sprzęcie audio. Dotychczas posiadałem MB Quart MCS 690 + Dual PA-5060. Chciałbym prosić o poradę dotyczącą zakupu wzmacniacza oraz kolumn do 1500 zł (za całość). Znajomy posiadał kiedyś kolumny Acoustic Energy Aegis Two i bardzo przypadły mi one do gustu jednak ostatnio bardzo rzadko się pojawiają więc chętnie rozważę jakieś podobnie grające alternatywy. Kompletnie natomiast nie mam pomysłu na wzmacniacz. Musi mieć przedwzmacniacz gramofonowy, zależałoby mi na przejrzystym, ciepłym brzmieniu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wzmacniacz myślę, że byłby ok :). Ew. jakie alternatywy jeszcze byś polecił? Coś z nowszych modeli jest sens brać? Może udałoby się wziąć coś nowego na raty powiedzmy do 1000 zł. Czy lepiej nie zawracać sobie głowy w tym przedziale cenowym nówkami? 

Co do kolumn to niestety nie widzę ich aktualnie na allegro i (ja wiem, że to drugorzędna kwestia) wygląd mi jakoś nie leży :(. Jakieś alternatywy?

Serdecznie dziękuję za odpowiedź :)

Edytowano przez Peebuls
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumam :) A czy powiedzmy dodatkowe 500 zł w kwestii nowego sprzętu coś zmienia?

PS. Czy jesteś w stanie podać mi jeszcze 2-3 alternatywy jeśli chodzi o wzmacniacz? Możemy delikatnie wykroczyć poza budżet jeśli warto na jakiś konkretny zwrócić uwagę (piszę teraz o używanych) :)

Edytowano przez Peebuls
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 14.11.2017 o 17:46, S4Home napisał:

Denon to wyższej klasy sprzęt. Gra mocniej. Pełniej. Lepsza kontrola dołu.

Po prostu sprzet 30 letni kontra teraźniejszy.

Trochę jak w motoryzacji: Za 60 tys kupisz nowa skode rapid albo 5 letnie audi Q5. Wiesz o co chodzi?

Udało mi się trochę taniej zakupić missiony m34i. Za wzmacniacz mogę dać teraz do 800 zł - jesteś w stanie polecić jakieś inne modele oprócz tego Denona? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...