Skocz do zawartości

Yamaha 5740 amplituner kolumny sposób podłączenia


lasko

Recommended Posts

S4Home dziękuję za info. Był wyłączony i okazało się ,że kabel jest uszkodzony. Czy można podłączyć suba nieaktywnnego 4ohm jeżeli tak to gdzie można wpiąć. Mam suba aktywnego i nieaktywnnego. Jak Ci się chce napisz coś o ustawieniach (nie mam  instrukcji ) każda informacja będzie przydatna. 

Z tego co widzę to mogę każdą kolumnę ustawić inaczej -pod siebie .

Dziękuję  za poświęcony czas. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sub aktywny jest dużo lepszym rozwiązaniem niż pasywny... Napraw ten kabel i tyle.

A co do rozstawienia kolumn - wrzuć w wyszukiwarkę hasło "akustyka" i masz od razu sporo artykułów na ten temat. Warto korzystać z tego, co jest dostępne od ręki w Internecie.

Zaś w skrócie: ważne jest to, by kolumny odsunąć od ściany, nie stawiać ich w narożnikach pokoju. Kabel do lewej kolumny powinien mieć taką samą długość jak ten do prawej itd.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolumny (raczej pseudo kolumny ) cały zestaw VK 6000 .I Chcę kupić normalne na tą chwilę 2szt (reszta pozniej) .

Trochę niejasno napisałem Amplituner Yamahy kupiłem parę dni temu a kolumny 4szt +centralny+subwoofer aktywny wszystko VK miałem już od jakiegoś czasu

No i teraz te VK chcę zmienić na normalne kolumny na dzień dzisiejszy 2szt steteo .Z czasem normalną kolumnę centralną i suba .

I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek

I tu żebyś wiedział z jakim fachowcem masz do czynienia :-):-):-):-)

Kupiłem amplituner Yamahy .........

bo pare lat jeździłem yamaha XT600  :-):-):-).

Ale jak sam widzisz są na forum też takie przypadki jak ja  :-)

A z tej twojej oferty kolumn te producenta z Polski ( melodika) .

Pozdrawiam .

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...