Skocz do zawartości

Rzetelność testów audio


Recommended Posts

25 minut temu, InsideTheReactor napisał:

Test cabasse zdjęcia monitor audio. 

Tyle do powiedzenia!

Aaaaaa po poprawili. Od samego dnia był ten test z wrzuconymi zdjęciami soundbara monitor audio.

No tak. Wrzuciłem info na forum to ktoś poprawił. Ciekawe jak to możliwe. 

ale co z tego wynika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @InsideTheReactor,

to ja pomyliłam wczoraj zdjęcia, a o Twojej uwadze na forum nie miałam pojęcia :) Jak widać - przypadek albo jak kto woli - łączy nas kosmiczna więź :) Tak się składa, że wrzucam teraz twórczo i kreatywnie październikowe Audio na www i zorientowałam się kilka godzin temu, że poplątałam PDF-y. Teraz wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją czujność :) 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

Cześć @InsideTheReactor,

to ja pomyliłam wczoraj zdjęcia, a o Twojej uwadze na forum nie miałam pojęcia :) Jak widać - przypadek albo jak kto woli - łączy nas kosmiczna więź :) Tak się składa, że wrzucam teraz twórczo i kreatywnie październikowe Audio na www i zorientowałam się kilka godzin temu, że poplątałam PDF-y. Teraz wiem, że zawsze mogę liczyć na Twoją czujność :) 

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Ola

Cześć,

A bardzo proszę :)

3 godziny temu, Top Hi-Fi Szczecin napisał:

Ktoś się pomylił przy obsłudze strony internetowej, a lokalny rozbójnik forumowy robi o to brązową burzę. Proszę się rozejść, temat do usunięcia... :4_joy:

 

3 godziny temu, audiowit napisał:

Nie szkodzi. Ale to Ty użyłeś epitetów. Edytuj post i nie bedzie sprawy.

Sprawa będzie. Bo "Edytowany Troll" i tak będzie działał. I walczył z prawdziwymi Trollami tego forum.

Koledzy z Top HiFi bardzo mnie nie lubią bo walczę z nimi. Na każdym poście wciskają Yamahe i Bowersy. I kto tu jest troll :)

Edytowano przez InsideTheReactor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie zauważył - koniec pretensji i koniec tego wątku, bo go zamykam!
Trochę za dużo już tu napisano. Po wpisie Redakcji powinien być już koniec dyskusji, ale jak widać jeszcze parę osób coś chciało udowodnić adwersarzom.

Lepiej nie dopowiedzieć czegoś - niż napisać za dużo i obrażać innych użytkowników...

... i proszę nie mylić "czujności" z "czepliwością"

DOBRANOC PAŃSTWU !!!

Pozdrawiam
PS. "Branża" powinna mieć jednak trochę więcej cierpliwości, nie tylko w realu ale również w kontaktach internetowych. Dotyczy to również "Łowców konfliktów". Warto więc przynajmniej czasami "ugryźć się w język"!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...