Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe z anc do 500zl


Recommended Posts

Witajcie, od pewnego czasu szukam słuchawek, które miałyby mi służyć do słuchania muzyki rap/pop najczęściej w trasie(tramwaj, miasto, samochód) i w domu. Dlatego szukam modelu z anc, na razie zastanawiam się nad audio technica ath-anc40bt, b&o beoplay h3 anc lub phiaton 220 nc. Co o tym sądzicie, dobry wybór czy coś innego byście polecali?

Pozdrawiam :) 

Edytowano przez kord
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że lepiej pomyśleć o dobrych słuchawkach które będą dobrze izolowały od hałasu otoczenia pasywnie. Muzyki którą lubisz słucha się zwykle dość głośno a systemy anc nie działają idealnie i można się nimi łatwo rozczarować. Taką funkcję traktowałbym raczej jako mało istotny dodatek. Tłumienie hałasu zwykle ogranicza się do dość niskich częstotliwości. Nie twierdze ze to nie działa. Tylko że często psuje to dźwięk bardziej niż w czymkolwiek pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MobyDick napisał:

Myślę że lepiej pomyśleć o dobrych słuchawkach które będą dobrze izolowały od hałasu otoczenia pasywnie. Muzyki którą lubisz słucha się zwykle dość głośno a systemy anc nie działają idealnie i można się nimi łatwo rozczarować. Taką funkcję traktowałbym raczej jako mało istotny dodatek. Tłumienie hałasu zwykle ogranicza się do dość niskich częstotliwości. Nie twierdze ze to nie działa. Tylko że często psuje to dźwięk bardziej niż w czymkolwiek pomaga.

Dobra, to w takim razie co polecasz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...