Skocz do zawartości

radio blaupunkt + gł. sony


Recommended Posts

glosniki z przodu sa, fabryczne.
audi a3.
no ale radyjko z Alpaina to chyba samo z 600 zl, a z glosnikami ciezko bedzie.
To moze zapytam o glosniki same, gdzies tak koszt 200 zl okolo. taki rozmiar jak napisales.
Chcialbym 3 drozne i nie wiem czy to dobry pomysl.
No i jesli chodzi o radio to wszystkie typu Dalco odpadaja.
a co sie wam w Blaupukcie nie podoba ? icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś osotanio na forum kupil wynalazek Dalco - okazało sie nie takie tragiczne.
Co do Blaupunkta..no moze mam jakies spaczenie - ale te radia kupuje sie pod fabryczne głośniki - jak chcesz troche głośniej zagrać - to moze okazac sie to b.kłopotliwe.
Głośniki 3 drozne owale - jak wiadomo to tzw stara szkola nagłaśniania samochodu - odchodzi sie od tego typu nagłośnienia..wiellkiimi krokami..ale cóż jezeli sie uprzesz mozesz zalożyć
Teraz co do sony...hmmm..generalnie ..chyba jestem anty..tej firmie ..od dawa widomo,ze produkuje kiepscizne..
Zobacz na allegro.. do 200zł co dostaniesz.. zreszta jezeli ma grac to w konfiguracje z przednimi standardowymi głośniczkami..+ tyl owale i to ma grac pod blaupunktemm...hmm obyś sie nie zdziwił...ale podobno o gustach (moich) sie nie dyskutuje:)
Powiem tak nie masz za duzy problem i moze to sie obrócic przeciwko Tobie..ale probować można.
Nieiwem jakie lubisz granie..a moze okazac sie ze Tobie to wystarcza w zupełności
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde lubie tak srednio glosno, ale chcialbym dobra jakosc dzwieku. Nie bee na pewno puszczac na fulla tego.
no ale co moge dokupic do fabrycznych glosnikow z przodu do tylu?
Dwudrozne? czterodrozne?
No to nie wiem jak radio to chyba ewentualnie JVC. No a jak nie to najtansze Pioniery czy Alpine. Tak to widze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak,ze teraz piszesz ze nie bedziesz puszczał na full a prawdajest zupelnie inna..
POwiem tak - chyba z takiego polaczenia za taka kase bedzie ciezko wyciagnaćtak jak piszesz dobry dzwięk.
Nie pisze z kolei ze musisz wydawac 2-3k aby w ogole uzyzkac dobry dzwiek..ale chyba zrobienie takie zestawu na szybko nie ejst dobrym rozwiazaniem ale jezeli kasy ie masz wiecej i zaadasz max tyle..to..coz bedziesz musial zostac przy pierwotnym zalozeniu..
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze do tyłu: żadne.

Bo po co Ci? z tyłu jeździsz czy z przodu? Zresztą A3 nie jest wielkim autem, i w porzadnie przygotowanych drzwiach odpowiednie głośniki zagrają zadowalająco.

A do tyłu suba jakiegoś niemocnego i poezja śpiewana icon_smile.gif

Jeśli uparcie niechcesz wymieniać obecnie głośników to polecam zakupic radyjko plus wzmacniacz.

A za miesiąc, dwa wspomnianego suba.

Wtedy i głośniki przednie wymienisz bo Cie wciągnie ta zabawa icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, ale sub zajmuje miejsce w bagazniku, a ja nie jestem nastawiony na same basy, lubie wysokie tez slyszec. icon_biggrin.gif
a pozatym do suba wzmacniacz konieczny, a przy glosnikach sie obejdzie bez chyba icon_wink.gif A jak mam na nie miejsce, to przeciez nie bede szukal czegos zeby dobrze zamaskowac otwory, tylko wole wlozyc cos tam zeby gralo, no nie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia..miejsca - w takim razie polecam jedno rozwiązania..
Kup dobre przody jakies separowane (jest sporo opcji) - wieszosc oprtych na zwrotnicach..
Wygłusz drzwi, założ dystanse, rozmieść głośniki...
Gwaratnuje,ze zagra o niebo lepiej ..niż polączenie stadnadardowych przodów z głośnikami w półce sony.. lub cos w tym stylu.
Jag głośniki sie wygrzeją bedzie wszystko ok
Scena rozłożona równomiernie i rozsądna podstawa pod przyszłą rozbudowe!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...