Skocz do zawartości

Pomoc w doborze audio


Greatweasel

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o ampli ja na twoim miejscu brał bym 803d porównywalem oby dwa i 803 wypadł lepiej.  Jak dla mnie była to przepaść wszystko co zostało pod piętę pod ten ampli ożyło wręcz, a porównywałem też z 3 wzmacniaczami i naprawdę 803-ka robiła robotę. Wiem że jest to amplituner i teoretycznie powinien być gorszy od wzmacniacza ale ta 803-ka podobno jest robiona na świetnym wzmacniaczu as 701 i ja jestem przekonany, obecnie testuje w domu właśnie 803, uważam że jest to świetny sprzęt, trochę problemów sprawia mi podłączenie do musiccasta przez urządzenie mobilne ale myślę że jest to kwestia ogarnięcia, co do kolumn czekam na dali zensor 7 jeżeli one dla mojego słuchu wypadną gorzej  niż b&w to chyba nie bede kombinował i wezmę browersy tyle tylko że chyba skłonie sie ku używanym i wezmę model lepszy 683 s2 bo można dostać w cenie nowych 685 s2 

Edytowano przez Greatweasel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni...

Taki pkt zawarty jest w temacie "jak napisać pierwszy post"...

9. Korzystaj ze znajomości zasad poprawnej polszczyzny, abyś został zrozumiany i dał sobie pomóc. Staraj się nie pisać niechlujnie i bez znaków interpunkcyjnych.

PAMIĘTAJ!

Raczcie się do niego stosować:|

Kropka, przecinek, wykrzyknik, znak zapytania; elementarne zasady poprawnego wpisu. Nie trzeba mieć do tego doktoratu z języka polskiego.

Fatalnie czyta się wpis wyglądający jak jedno zdanie złożone.

Oczy pękają z żalu; szanujcie nasz język w piśmie:$

Edytowano przez Pędrak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Exciter555 napisał:

Radzą sobie tragicznie. To kolumny do typowego łupania, a nie do słuchania muzyki.

A co sprawiło , że Ci się spodobały, na odsłuchach były najlepsze?

Mój kolega posiada te stxy f-360 n  i jak dla mnie nawet przy niegłośnym słuchaniu dźwięk jest bardzo dobry (zaznaczam, że nie jestem jakimś audiofilem)...

Co do stx-electrino-250, to dużo czytałem opinii na ich temat i w większości komentarze są bardzo pozytywne. Przekonałem się do tych kolumn gdyż uważam, że do mojego salonu w zupełności wystarczą. Po drugie produkcja w pl ;)

Mam nadzieję, że mój wybór mnie nie zawiedzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

U mnie wybór padł tak jak pisałem wcześniej na zestaw Yamaha r-n 803D + kolumny stx electrino 250. Zestaw dotarł przed samymi świętami i jak dla mnie gra mega zajefajnie  dźwięk jest super...

Sprzęt zakupiony u Q21, którego polecam wszystkim.

Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to proszę pisać na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...