Skocz do zawartości

Słuchawki bluetooth + anc


Recommended Posts

Cześć, 

poszukuję słuchawek bezprzewodowych bluetooth. Koniecznie z ANC, gdyż będę ich głównie używał w autobusie (codzienny dojazd do pracy), gdzie buczenie silnika idealnie niweluje niskie tony oraz w samolocie, gdzie korzystając ze zwykłych iphonowych słuchawek nie słychać prawie nic.

w domu używam wysłużonych hd380 pro, a wcześniej miałem hd555

źrodlem na zewnątrz bezie iPhone 6s, a w domu yamaha rn602.

sluchawki najlepiej wokółuszne, gdyż cenię sobie komfort noszenia, ale jezeli jest coś wysoce wygodnego nausznego to tez się nada.

sluchawki powinny być składane i mieć etui - najlepiej twarde, żebym ich nie zgniótł jak je przewożę w miękkiej podręcznej torbie.

jako, ze będę słuchał często w samolocie to tryb ANC musi być aktywny również jak słuchawki są połączone kablem, kiedy iPhone jest w trybie samolotowym.

muzyka jaka słucham to głównie elektronika (bonobo, moderat), ale również trochę new jazzu (skalpel, the cinematic orchestra), trip-hop (massive attack), ale również lubię odskocznie w postaci Dire Straits, pink floyd itp. Rzadziej słucham mocnego rocka oraz metalu, ale lubię Korna i Metallicę.

liczy się dla mnie w brzmieniu mocna wyczuwalna stopa, ale nie super twarda. Wole taką mielękką, zaokrągloną. Linia basu musi być dobrze słyszalna. Niekoniecznie lubię ostrą górę, ale lubię jak wszystkie talerze perkusji słychać. Wokale lubię melodyjne. Dynamika i kontrola jak najbardziej pożądana, ale nie kosztem mocnego zejścia w dół. 

Budzet nie jest jakoś ściśle określony - chciałbym znaleźć po prostu najtańsze słuchawki, które będą spełniały powyższy opis, a nie kosztowały majątku.

Znalazlem sennheiser hd 4.50 btnc za ~700pln, ale nie słuchałem ich jeszcze. 

Powiedzmy ze w takim razie to jest górna granica budżetu. W uzasadnionych przypadkach dopłacę.

sluchawki do kupienia na święta, jak prezent sobie samemu pod choinkę ;)

dzieki z góry za wszystkie propozycje.

 

Edytowano przez voytaz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Najtańsze sensowne słuchawki jakie przychodzą mi do głowy to Bluedio T4 lub T4s. Ponoć T4s ma więcej basu. Jednak wydaje mi się że obecnie produkowane T4 i T4s to jest to samo. Brak im twardego etui. Jednak ich woreczek powinien im wystarczyć, bo ich konstrukcja jest w pełni metalowa. Tylko muszle przetworników są z tworzywa. Pasują do Twoich preferencji dźwiękowo. Z moich doświadczeń T4 mają dużo dość miękkiego i głębokiego  dobrego basu. Ich nauszniki są bardzo miękkie i wygodne, jednak nie okalają całego ucha. Wydając więcej, można mieć logo bardziej renomowanego producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...