Skocz do zawartości

Kolumny do Marantz pm 8005


tomaz75

Recommended Posts

@tomaz75

jeżeli mam byc szczery to według mnie takie ustawienie kolumn kompletnie nie ma sensu. Wciskasz je w "kąty", nie masz możliwości manewrowania nimi, katami dogięcia...

Jeżeli upierasz się ze nei możesz wysunąć kolumn do przodu to pomyślałbym jednka nad podstawkowymi i zobaczył jak grają postawione na komodzie tuż przy brzegu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upierasz to nie jest dobre słowo,nie wstawię kolumn na balkon ,do szafy i nie postawię ich też na sofie tam gdzie stoją to jest jedyne miejsce więc rozważam propozycję Piotr z S4 poleca Xt6f, bo można je odsunąć bliżej ściany ale też muszę sprawdzić czy na szerokość wejdą więc może Xt6?

Edytowano przez tomaz75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tomaz75 napisał:

Upierasz to nie jest dobre słowo,nie wstawię kolumn na balkon ,do szafy i nie postawię ich też na sofie tam gdzie stoją to jest jedyne miejsce więc rozważam propozycję Piotr z S4 poleca Xt6f, bo można je odsunąć bliżej ściany ale też muszę sprawdzić czy na szerokość wejdą więc może Xt6?

Ale wytłumacz mi proszę dlaczego nie możesz odsunąć od ściany tych kolumn na powiedzmy 30cm i lekko je dogiąć do środka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tomaz75 napisał:

Kolumna ma 36 tyle co kpmpda jak ja wysune 30 to niezbyt funkcjonalne to jest a pozatym 30 to tez nie za duzo

To wysuń 50cm i zobacz jak gra - kwestia "funkcjonalności" to sprawa dyskusyjna. Chyba że chodzi ci o kwestię estetyczną - tutaj ciężko będzie dyskutować ;)

Jak nie chcesz tak zrobić to według mnie pozostają ci podstawkowce bo wątpię aby jakieś "seryjne" kolumny zagrały dobrze w takiej pozycji/ustawieniu jakie zaprezentowałeś na zdjęciu.

 

edytka- byłem u faceta który miał kolumny zamontowane na ścianie ale ona samie je zrobił

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...