Skocz do zawartości

Sprzęt do pokoju 15m2


zyla22

Recommended Posts

Witam planuję zakup amplitunera + kolumny. Mam pokój około 15m2. Jestem zielony w tym temacie dlatego potrzebuję pomocy.  Do amplitunera będę chciał podłączyć TV+ konsole+dekoder. 

Nie wiem,czy do mojego pokoju wziąć np. dwie kolumny z przodu tylko,czy jakiś większy sprzęt. Wrzucam rozkład mojego pokoju i doradźcie coś:

f7dbc6cfd26d56d2med.jpg

Edytowano przez zyla22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór rozwiązania zależy od Ciebie. Jeśli możesz powiesić głośniki tylne za sofą i zależy Ci na dźwięku przestrzennym, będziesz często oglądał filmy, to wybierz zestaw kina domowego. Jeśli chcesz pozostać tylko przy dwóch kolumnach i stawiasz przede wszystkim na możliwie najwyższą jakość muzyki, pozostań przy systemie stereo.

W przypadku kina domowego spójrz proszę na zestaw Yamaha RX-V483 / Indiana Line Nota 550X Set. To uniwersalny system, który bardzo dobrze sprawdzi się tak w kinie domowym, jak i w stereo. Jeśli natomiast stawiasz na dobre stereo, system zbuduj na amplitunerze Onkyo TX-8250 w połączeniu z kolumnami Pylon Audio Pearl 25 lub Indiana Line Nota 550X.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. W przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...