Skocz do zawartości

2 wyjścia, 2 źródła


Andrzej Białek

Recommended Posts

Witam.
Otóż mam pewną zagwozdkę, mianowicie - czy jeżeli mam dwa wyjścia jack, jedno z tyłu drugie z przodu. Tutaj pojawia się problem - uzyskałem dźwięk z obu wyjść, ale teraz chciałbym, abym na słuchawkach miał gry, a na głośnikach muzykę. Czy jest to w ogóle możliwe? A jeżeli to czy wymagana jest dedykowana karta dźwiękowa?
Płyta główna to MSI b350 pc-mate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze muszę się domyślać że z przodu i z tyłu chodzi ci o obudowę od komputera a nie np nocnik.

Wypadało by to napisać. Wpinając do przedniego bądź tylnego gniazda wyskakuje co komunikator na windowsie że audio jest podłączone do danego gniazda. Wydaje, ale zaznaczam że nie jestem pewien, że gasi się to drugie wyjście. 

Masz to czemu nie sprawdzisz?

Jeśli nie działa to na jedno gniazdo Jack kup rozdzielnik męsko żeński za 4 zł.

Pozdrawiam

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to mi chodzi.
Po prostu wygodniej byłaby muzyka na głośnikach i gry na słuchawkach, bo tak to za każdym razem muszę wyłączać głośniki jak chcę grać w cs'a, a tak to nie będę musiał wstawać :D No i kolejne, że lubię grać w FPS'y z muzyką, a jednak jak leci muzyka i gra na słuchawkach to dźwięki się zlewają i trudno cokolwiek usłyszeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home uwierz mi że to dobra sprawa :) Sam kiedyś nad tym główkowałem ale nic nie wymyśliłem i odpuściłem. W moim przypadku jak mam np monitor i tv podpięte to na jednym urządzeniu czyli kompie odpalam np żonie film czy cokolwiek innego i leci na tv a druga osoba może pograć czy posłuchać swojej muzyki na słuchawkach gdzie źródłem jest komputer. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u ciebie to rozumiem. Dwie osoby korzystające.

Ale kolega gra na słuchawkach a jak zdejmie to chce mieć muzykę. No tego już nie bardzo ogarniam ale ok. Nie o to chodzi aby mi wyjaśniać.

Czy da się tak ustawić ? Nie wiem. Szczerze wątpię. Bawiłem się kiedyś w windowsie różnymi ustawieniami audio. Takowego nie znałem ale też nie szukałem.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...