Skocz do zawartości

Pierwszy "porządny sprzęt


osiken

Recommended Posts

osiken
Jeżeli taki dźwięk Ci odpowiada, to nie ma co się zastanawiać przy niskiej cenie.
Jak Ci się kolumny znudzą to je sprzedasz i już, ograniczenia co do jakości dźwięku znasz...
Twoje zdanie jest najważniejsze i nie ma co na siłę sugerować kolumn podstawkowych.

Co do pilota - poszukaj na Allegro pilotów SONY od mini wieży - są najtańsze i powinny realizowac większość funkcji. Poniżej masz link do przykładowego modelu ale cena jest za wysoka - spokojnie trafisz taniej icon_cool.gif
http://www.allegro.pl/item368727413_pilot_...plitunerow.html
inne propozycje
http://www.allegro.pl/item365142309_sony_a...al_okazja_.html
Piloty dedykowane do nowszych modeli amplitunerów będą droższe (poniżej pilot do dość prostego modelu amplitunera)
http://www.allegro.pl/item356247296_pilot_sony_rm_ue100.html
Jeżeli korzystasz z kilku źródeł dźwięku, to zwróć uwagę by na pilocie były przyciski do zmiany źródła sygnału ...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospisywałem proponowane modele, przejdę się jeszcze po okolicznych lombardach, może będzie coś w rozsądnej cenie.
Jeśli na nic nie trafię, biorę Altony :]

EDIT: Koleś od Altonów jutro przyjeżdża ze sprzętem.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim za porady i pomoc techniczną icon_smile.gif

Na moje szczęście koleś od Altonów okazał się idiotą - naciągaczem
Ktoś podbił aukcję, i koleś chciał wyłudzić więcej kasy.

Poszukiwania dalej trwają, myślę że dozbieram trochę gotówki.

Mogę się za to pochwalić, że dziś kurier dostarczył amplituner - gra jak marzenie, nawet z moimi malutkimi Philipsami (nie wiedziałem swoją drogą że one potrafią tak grać, wieża je osłabiała widocznie...)

Pozdrawiam, osiken icon_smile.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jest w czym wybierać icon_cool.gif
Tylko czy aukcja z JAMO 610 zakończy sie na 280zł to nie dam głowy. Kolumny niezłe (lepsze od serii 400), stosunkowo mocne i dobrze wykonane. W serii były jeszcze trójdrożne 630, więsze od 610 ale podobnie jak i one rzadzko bywają na aukcjach (no i kosztują więcej).
ONKYO też ładne wyglądają, cena tak w sam raz - tylko co to znaczy "GŁOŚNIKI WIDAĆ SĄ PO REGENERACJI"???
Tonsil Sonata - nie zostal sprzedany na aukcji, ale nie znam modelu...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osiken
Powiem, że zrobiłeś słusznie kupując te kolumny i ładnie wyszukałeś okazję icon_lol.gif
Nowe MM 880 kosztują zazwyczaj 500-600zł, co jakiś czas pojawiają się jeszcze ciut taniej.
W każdym razie kolumny warte swojej ceny, mam nadzieję że trafiłeś na dobry egzemplarz (słyszałem już pojedyńcze narzekanie na przegrzewające się i charczące głośniki w tańszych Magnatach) dobrze będą Ci służyły... no i że dzisiaj po skończonym meczu z Niemcami będziesz mógł z radości na chwilę dać ciut głośniej icon_razz.gif
No i dobrze, że nie kupiłeś Altusów ani Altonów! A stosunkowo nieduża szerokość i głębokość Magnatów powinna Ci ułatwić ich ustawienie.
Przy okazji - odsuń Magnaty od ściany, otwór basrefleksu jest z tyłu i kolumny tego potrzebują.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...