Skocz do zawartości

Boston Acoustics m340 + marantz 1605


Mklepka

Recommended Posts

To ile kosztował 2 lata temu też o niczym nie świadczy, np. ten Marantz raz kosztował 3 tys , a innego dnia 2100zł. Teraz jeśli chodzi o używany wart jest tyle ile ktoś za niego zapłaci(to weryfikują aukcje), to samo tyczy się kolumn. Aha, jeśli chodzi o kolumny, czy to jest to pełen zestaw 5.1, bo jeśli nie, a Ty chcesz kino domowe to  nie ma to sensu. Odwrotnie też , tzn jeśli chcesz słuchać muzyki  to nie kupuj amplitunera kinowego w dodatku dość mało wydajnego i zestawu 5.1(dość nietypowych kolumn) .

Inna rzecz sam posłuchaj czy to dla Ciebie dobrze gra razem z tymi kolumnami... Dwa, te kolumny maja średnią efektywność, także nieduże membrany, czy razem gra to tak jak chcesz, dynamicznie, a pasmo zawłaszcza dół, średnica jest ok, nawet bez subwoofera( oczywiście w kinie sub i tak konieczny) Trzy, czy jego dość jasne analityczne brzmienie zgrywa się z tymi kolumnami. Cztery, czy masz takie same warunki metrażowe, bo może kolega ma pokój 15m a Ty 25-30?.

Edytowano przez jacek75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pokój metrażem jest zbliżony do kolegi Ok 25 metrów. Sa to dwie kolumny plus jeden amplituner marantz. Generalnie cały zestaw bardzo mi się podoba jeżeli chodzi o dźwięk. Taki mi wystarczy. Problemem jest cena. Nie wiem ile taki sprzęt traci na wartości z biegiem lat i ile można zapłacić by nie przepłacić. Głośniki chyba sa bardzo nietypowe bo nigdzie nie mogę ich zaleźć na internecie aby chociaż porównać cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...