Skocz do zawartości

zakup amplitunera stereo


Mariusz Kazimierowicz

Recommended Posts

Dzień dobry.

Tak naprawdę to przy posiadanych głośnikach Bose nie ma dużego znaczenia pod względem brzmienia, jaki amplituner wybierzesz. Wybita bardziej musi być podyktowany wyposażeniem. W przypadku urządzeń Yamaha poza standardowym, bogatym wyposażeniem masz system Music Cast, który pozwoli Ci na rozbudowanie Twojego zestawu o kolejne strefy. Najnowsze modele Onkyo i Pioneer stawiają na systemy otwarte typu Google chromecast i DTS Play-Fi. 

Brzmieniowo Yamaha gra potężniej, bardziej dynamicznie, eksponując skrajne pasma. Onkyo i Pioneer są trochę spokojniejsze, łagodniejsze, dokładniejsze.

Jesli zależy Ci na niższej cenie, spójrz na Pioneer SX-N30DAB oraz Yamaha R-N402D. To dwa bardzo dobre, ko kurencyjne amplitunery. Jeśli chcesz natomiast urządzenie mocniejsze i lepsze brzmieniowo, do wyboru masz Yamaha R-N602 oraz amplituner wyposażony dodatkowo w złącza HDMI - Onkyo TX-8270.

Przemysl temat, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. 

Jeszcze taka moja sugestia na przyszłość - jeśli zależy Ci na dobrej jakości dżwieku, pomyśl o lepszych głośnikach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za wyczerpującą odpowiedź. No właśnie chciałem uniknąć " przerostu formy nad treścią" - mocniejszy ampli a i tak bose tego nie udźwignie. A może faktycznie postawić na zestaw amplituner stereo plus lepsze głośniki ( musiałbym je umieścić na ścianie, gdzie mam wyprowadzone kable. Albo system all in one z głośnikami (będzie chyba taniej). Nie jestem wybrednym słuchaczem ale jak już inwestuję w nowy sprzęt dobrze byłoby wybrać optymalnie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...