Skocz do zawartości

Sluchawki Bezprzewodowe


Recommended Posts

Witam mam proste pytanie ktore pewnie sie pojawialo i sam widzialem ale zaproponowane tam modele typu (mee audio matrix3) mnie nie przekonuje bo znajdowalem takie same na Aliexpres a do tej firmy nie jestem przekonany. Zaczne od tego ze mam budzet okolo 500-600 zl na niezle (bo wiem ze bardzo dobre zaczynaja sie od 1000 albo i wyzej) sluchawki bezprzewodowe ktore czasem beda sluzyly tez do gier (bo jak tyle wydac to chcialbym zeby i do muzyki i do grania sie sprawdzały ) czy mozecie mi cos polecic i uzasadnic tak w miare prosto dla laika dlaczego takie a nie inne ? z góry dzieki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest pewien problem. Do tego celu musisz szukać słuchawki bezprzewodowe dla graczy. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth nie zapewnią dobrego dźwięku przez mikrofon ze względu na to że przy jego użyciu będą pracowały w trybie rozmowy telefonicznej. Wtedy jakość dźwięku jest zauważalnie gorsza. Niestety większość słuchawek dla graczy niekoniecznie jest taka bardzo dobra do słuchania muzyki. Bywają i takie które nadają się niemal wyłącznie do gier. Dlatego może lepiej pomyśleć o mikrofonie niezależnym do grania. Słuchawki do muzyki często dobrze sprawdzają się w grach. W tej kwestii trzeba wiedzieć jaki dźwięk lubisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...