Skocz do zawartości

jakie głośniki do Sony STR DG 520 ?


matbom

Recommended Posts

Witam koledzy, poszukuje zestawu 5.1 do amplitunera Sony STR DG 520 do kwoty 1500zł. zastanawiam się nad jakimś zestawem Harman Kardon dostępnych w popularnych sieciach sklepów rtv lecz prosił bym was o opinie/ poradę jak zestaw będzie się sprawować. zestaw będzie gównie służył do oglądania filmów ale i muzyki, zależy mi na głębokim basie w pomieszczeniu 18m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli zależy Ci także na jakości dźwięku w przypadku odsłuchu muzyki, zdecydowanie odradzam zakup niedrogich, plastikowych głośników 5.1. Znacznie lepszą opcją będzie wybór dobrego systemu 5.0, opartego na klasycznych kolumnach, a w przyszłości jeśli będzie brakowało Ci basu, zawsze subwoofer możesz dokupić. 

Jeśli możesz trochę dołożyć, to w ofercie BLACK FRIDAY masz jeszcze do jutra bardzo ciekawy zestaw Polk Audio T531. To rozwiązanie, które jestem pewny, że w pełni usatysfakcjonuje. Z opcji tańszych spójrz proszę na STX KD-200 n 5.0 oraz Taga Harmony TAV-606 v.3.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypadają jeszcze średnie tony w zestawach gdzie fronty nie są kolumnami podłogowymi?  Mam wielki dylemat gdyż zmieniłem system 5.1 kolumn z amplitunerem Sony gdzie fronty były Omni Audio ae 88.2 na Soundbar ale niestety z audio nie da się tak łatwo wyleczyć i stwierdziłem ze chce powrócić do systemu 5.1 ale z innymi kolumnami. Aktualnie mam soundbar podłączony jak i amplituner tylko z 2 kolumnami omni Audio w trybie stereo i zestaw nr 2 wypada o niebo lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...