Skocz do zawartości

Obraz Branży na forum


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

tomaz - takj trochę można podciągnąć pod temat :). Branżowcy starają się mówić o plusach i minusach sprzętów, piszą o różnicy w brzmieniu, jakości,  a potem przyjdzie "PAN X" i napisze, że przecież to i tak gra podobnie, i  nowy forumowicz, który chciał się coś dowiedzieć - dostaje info - "wszystkie sprzęty grają podobnie"

Nie ma to jak liczyć na pomoc niektórych forumowiczów :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GleNinja napisał:

kilka razy czytałem - bo nie wierzyłem własnym oczom, ze na takim forum można takie rzeczy pisać

skoro twierdzisz, ze nikt nie pisał, że wszystko gra podobnie - tzn że ty nie uważnie czytałeś, więc jeszcze raz na spokojnie przeczytaj posty, a szczególnie ten jeden od którego to się zaczęło

 

:)

pozwolisz że nie będę kontynuował, to jest ponad moje siły, myślałem że wystarczająco łopatologicznie wyjaśniłem sprawę. Widac myliłem się.

 

 

Przed chwilą, GleNinja napisał:

tomaz - takj trochę można podciągnąć pod temat :). Branżowcy starają się mówić o plusach i minusach sprzętów, piszą o różnicy w brzmieniu, jakości,  a potem przyjdzie "PAN X" i napisze, że przecież to i tak gra podobnie, i  nowy forumowicz, który chciał się coś dowiedzieć - dostaje info - "wszystkie sprzęty grają podobnie"

Nie ma to jak liczyć na pomoc niektórych forumowiczów :0

Oooo jeszcze lepiej... normalnie matrix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróćcie może do tematu (rozmowy o kolumnach znajdźcie w innym temacie albo privie) - takie pytanie do branży , w sumie trochę retoryczne ,ale czy nie pomylę się twierdząc iż najwięcej sprzedaje się kolumn frontowych w zakresie 2000-6000zł za komplet ?

Jeśli tak to targetem branży jest wcześniej przeze mnie wspominane 99% ogółu , tak więc by coś "ulepszyć" warto rozwijać ofertę właśnie pod nich , kosztem "audiofilskich" ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz Branży na forum - taka mała refleksja.

Pewnego ranka włączam forum, a tu na pierwszej stronie w każdym temacie jako ostatni post S4Home. Myślałem, ze to awaria serwera albo atak oświęcimskich hackerów, ale nie, w każdym temacie merytoryczna odpowiedź. 

To jest najlepszy, jak najbardziej pozytywny obraz branży :) Pracowita jak pszczółka. Nie tylko w tematach "jaki zestaw za 10 tys.". Brawo Piotrek S4Home!

Edytowano przez sturek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Jestem laikiem jeśli chodzi o sprzęt muzyczny, dlatego też znalazłem się na tym forum, jak dla mnie i większości co wynika z postów wychodzi że S4Home najbardziej doradza merytorycznie i odpisuje wszystkim i na wszystko. Dodatkowo jest sporo osób które się podłączają z poza branży i widać że również fajnie starają się pomóc i to zasługuje na podziękowania (przy okazji nie ma wyśmiewania nowych osób), i na siłę nie próbują przekonać do swoich poglądów, wg mnie każdy ma inny gust jeśli chodzi o dźwięk i upodobania i jedynie można kogoś ukierunkować w jaką stronę powinien zmierzać reszta już zależy od preferencji które wychodzą podczas odsłuchów, i tutaj wielkie podziękowania za nakłonienie do odsłuchów przez S4Home, teraz nie wyobrażam sobie kupna sprzętu bez tego,
dodatkowo bardzo podoba mi się w branży że raczej nikt nie nakłania do kupowania tylko "tu i u mnie" bo reszta to się nie zna, myślę że nastawienie pro klient bez wciskania na siłę swoich pomysłów przynosi efekty tym z branży którzy to stosują.
Jak dla mnie S4Home wiedzie prym i to bez dwóch zdań, ale i innych miło i warto posłuchać.
Po raz kolejny wiem że wyszukanie odpowiedniego forum i osoby na nim pomaga w zakupie i realizacji (dzięki poznaniu osób na forum samochodowym kupiłem bezpiecznie i w bardzo dobrym stanie samochód).

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów z branży jak i pozostałych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako nowicjusz tematu powiem tak, bardzo chciałem kupić sprzęt u @S4Home najpierw chciałem go odsłuchać ale gdy zadzwonilem to okazało się że sprzedali kolumny które chciałem porównać z innymi czyli silver 10 z aurora 1000 i elektronika rn803d. Kupiłem jednak silver 10 u Q21 w ciemno i mam nadzieję że jak już będę je odbierał gdy będę w kraju to też będą tak ładnie rozmawiali  jak robił to S4home u którego bardziej chciałem kupić ten zestaw bo naprawdę świetnie mi doradzał człowiek który ze mną rozmawial i jakoś bardziej byłem przekonany do tego sklepu po opiniach jakie są w śród ludzi w sieci. Szkoda wielka szkoda bo to była przyjemność rozmawiać z tak obeznanym człowiekiem który z takim spokojem pytał o wszystko i przedstawiał swoje oferty jakie dla mnie by były najlepsze. Szkoda że się spóźniłem z tymi monitor audio ale... jeśli okaże się że Silver 10 zagrają niesatysfakcjonujaco to je odeślę i wtedy zamówię u S4home heco aurora 1000.

Podsumowujac bardzo gorąco polecam S4home za mega dobre podejście do klienta i nie wyciskanie byle czego co leży długi czas na sklepie by się tylko pozbyć. 

Przypomniało mi się ten kto że mną rozmawial to był Piotr @S4Homedziękuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2017 o 08:02, S4Home napisał:

Jeśli widziecie coś co mogli byśmy poprawić to napiszcie proszę.

Piotrek

Do poprawy to jest sporo: choćby bardzo często zdarzające się błędy ortograficzne i gramatyczne (na co wielokrotnie już razem z Administratorem i wieloma Kolegami zwracaliśmy uwagę) oraz to, że BRANŻA po napisaniu swojego postu nie raczy go sprawdzić i usunąć błędów wynikających np. z autokorekty. Poprawnie napisany i logiczny post jest dobry świadectwem firmy, a niechlujnie napisany pokazuje wyraźnie, że niestety zazwyczaj dla BRANŻY (z pewnymi wyjątkami) liczy się ilość -nie jakość. Dlatego lepiej jest napisać o parę procent mniej postów, ale je prawidłowo zredagować!

O wartości merytorycznej można wiele napisać - niewątpliwie jest zróżnicowana i oprócz dobrych propozycji pojawiają się zarzuty, że propozycje są nietrafione (bo "coś się gryzie").


Na plus firmie S4Home można zapisać to, że wiele razy poleca również używany sprzęt oraz potrafi doradzić sprzęt którego nie ma ofercie.
Kolejna rzecz - dobrym pomysłem jest wprowadzenie informacji kto z firmy napisał post (brawo dla Piotrka). Inne firmy mogłyby to sobie przyswoić (np. Pumpurek jako firma jednoosobowa w tym wypadku wiele nie zmieni).


Na minus można jeszcze dodać to, że BRANŻA preferuje najprostsze rozwiązania. Z uwagi na zazwyczaj ograniczone kwoty jest to naturalne, ale warto wspominać też o tym, że sprzęt droższy zazwyczaj gra lepiej i świat się nie kończy na wzmacniaczach za 2-3 tysiące. Zaś argumenty niektórych użytkowników Forum o tym, że nie słychać różnic i nie warto kupować lepszego sprzętu chyba nie mają odzwierciedlenia w prawdziwej polityce salonów, które mają przecież również lepszy sprzęt tylko go tu nie proponują.

 

2 godziny temu, Redakcja AUDIO napisał:

Cześć, temat przeniosłam, ponieważ tu faktycznie pasował :-)

I bardzo dobrze że został przeniesiony!
Po to właśnie zostały stworzone nowe działy, by nowe tematy tworzyć w odpowiednich działach - a nie gdzie się komu podoba! Zresztą autor tego wątku doskonale o tym wiedział, ale zrobił po swojemu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2017 o 09:37, GleNinja napisał:

widać nie tylko w tej kwestii się myliłeś...

ok kończymy - bo do porozumienia nie dojdziemy

Dla ciebie gra podobnie - ja tam jakieś różnice słyszę -   mam tylko nadzieję, że na tym forum jest więcej forumowiczów, którzy słyszą różnicę

 

pozdrawiam 

Słyszą, słyszą :) tylko ze włos się na glowie jeży i czasem już lepiej odpuścić, bo jak widzisz ciężko kogoś przekonać.

Ubolewan nad tym, ze na tym forum rozmawia się w znakomitej większosci o takim sprzęcie i, że ktoś to czytając moze dojść do wniosku, ze nie warto przepłacać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2017 o 10:58, sturek napisał:

Pewnego ranka włączam forum, a tu na pierwszej stronie w każdym temacie jako ostatni post S4Home. Myślałem, ze to awaria serwera albo atak oświęcimskich hackerów, ale nie, w każdym temacie merytoryczna odpowiedź. 

To jest najlepszy, jak najbardziej pozytywny obraz branży :) Pracowita jak pszczółka. Nie tylko w tematach "jaki zestaw za 10 tys.". Brawo Piotrek S4Home!

Dziękuję.

Pomału, pewnie branża się już cieszy, ale opadam z sił.

Chciałbym tyle przekazać ale czasu coraz mniej.

Dnia 3.12.2017 o 17:41, Mateo89 napisał:

Przypomniało mi się ten kto że mną rozmawial to był Piotr @S4Homedziękuję. 

Dziękuję :)

Dnia 3.12.2017 o 21:56, Oxywie napisał:

Ale wazelina....;) Wciskają tak jak wszyscy z branży :) Mało, że wcisneli, to jeszcze zapakowali i wysłali to co zamówiłem :)

Wcisnałem Ci to co chciałeś :) To chyba dobry ze mnie sprzedawca?:) Hehe

14 godzin temu, RoRo napisał:

o poprawy to jest sporo: choćby bardzo często zdarzające się błędy ortograficzne i gramatyczne (na co wielokrotnie już razem z Administratorem i wieloma Kolegami zwracaliśmy uwagę) oraz to, że BRANŻA po napisaniu swojego postu nie raczy go sprawdzić i usunąć błędów wynikających np. z autokorekty. Poprawnie napisany i logiczny post jest dobry świadectwem firmy, a niechlujnie napisany pokazuje wyraźnie, że niestety zazwyczaj dla BRANŻY (z pewnymi wyjątkami) liczy się ilość -nie jakość. Dlatego lepiej jest napisać o parę procent mniej postów, ale je prawidłowo zredagować!

To mój słaby punkt. Ale to kwestia pisania szybko i na telefonie. Chodź absolutnie przyznaję. Z polskiego byłem nogą w szkole :/ I "morze" oraz "może" to dla mnie to samo. No przepraszam wiem. Ale edukacja poszła w innym kierunku. Redaktorem nigdy nie będę :)

Już niedługo zastąpi mnie inny pracownik firmy. Ten to jest z kolei polonistą:)

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...