Skocz do zawartości

Jakie pierwsze głśniki


DeeM

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Szukam moich pierwszych, "dobrych" głośników do muzyki i filmów. Na samym początku chciałbym aby był to zestaw 2.0 a z czasem chciałbym go rozbudować. Na pierwsze dwa głośniki chciałbym przeznaczyć max 1000zł za komplet. Początkowo chciałbym podłączyć głośniki tylko do komputera, z czasem chciałbym do tego dokupić amplituner i dalszych planów na razie nie ma. Jakiś  czas czemu założyłem tutaj temat i pytałem o rade, jakie "komputerowe" głośniki kupić. Przemyślałem temat i chciałbym żeby te głośniki służyły mi bardzo długo, dlatego jestem zdecydowany na głośniki "profesjonalne". Chciałbym was prosić o rade, co kupić aby pograło mi parę dobrych lat? Czy za taką kwotę w ogóle kupie jakieś dobre dwa głośniki? Bardzo bym chciał aby to były nowe głośniki i takie które póki co będę mógł podłączyć pod komputer. Zastanawiam się też nad mini wieżą np. Denon M40, czy takie rozwiązanie będzie dobre, czy lepiej zainwestować na początek w dwa głośniki i z czasem dokupić amplituner (jaki? )

Z góry dziękuje

 

PS. Pokój 17m2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mi to na prawdę obojętnie, ale kolegów strasznie razi słowo głośniki. Jak piszesz oficjalnie na forum pisz zespół głośnikowy ewentualnie kolumny głośnikowe. Jak piszesz do mnie to możesz pisać głośniki, paczki, skrzynki czy inne. 

Wracając do tematu bo sporo masz do nadrobienia. W cenie 1000 zł znajdziesz parę "skrzynek" dobrej jakości oczywiście używanych. Ale! Nie da się podłączyć jak to nazwałeś "profesjonalnych" kolumn do komputera bez wzmacniacza czy amplitunera.

Rozczytalem twoje "profesjonalne" jako to o czym tu najczęściej piszemy. Słusznie? Nie myślałeś o prawdziwym sprzęcie profesjonalnym ?

Jak dozbierasz jeszcze 300-400 zł abyśmy mogli od razu kupić wzmak to denona 40 odpuść.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, pierwsza rzecz przeczytaj ten temat konicznie - jak pisać pierwsze posty

Kolejna to akustyka - temat1 i temat2

Jak przez to przebrniesz, napisz konkretnie wg wzoru 1-sze posty
Dalej co będzie źródłem dźwięku?  Jakiej muzyki słuchasz, jaki dźwięk lubisz?

Głośniki są elementem zespołów głośnikowych, kolumn głośnikowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...