Skocz do zawartości

Słuchawki dla dziecka


Recommended Posts

Witajcie jak w temacie?

Poszukuję słuchawek dla syna które byłyby prezentem mikołajkowym lub jak nie zdążę gwiazdkowym?

Słuchawki będą głównie wykorzystywane do słuchania muzyki z przenośnej mp3-ki ( jakiegoś creativa) lub do sluchania muzyki i jakiś gierek na telefonie. Ze słuchawek będzie korzystał głównie podczas kilkugodzinnych wyjazdów z kumplami na zawody,turnieje autokarem/busem/pociągiem/ samochodem-wiec w warunkach o zmiennym otoczeniu?

Chciałbym zeby słuchawki byly nakladane na uszy i takie zeby podczas nie uzywania ich mógł sobie zawieszac na szyji zeby nie zgubic?Nie powinny być jakieś drogie żeby jak się właśnie  zgubią lub zmienią właściciela żeby nie było szkoda. 

Nie mam pojęcia jakie informacje jeszcze są ważne żebyście mogli mi pomoc,doradzić. Czy słuchawki typu Sony,Panasonic czy Philips będą odpowiednim wyborem? Jesli tak to jaki model???

Chciałbym zeby oprocz fajnego młodzieżowego wyglądu cechowały się jednak dobrym dzwiekiem żeby młody od małego "wiedział co dobre"?

Cena myślę do 100 zł-wiem że w tej cenie znajdzie się sporo propozycji z wymienionych przeze mnie firm ale czy są one w ogole godne polecenia???

Za wszelkie podpowiedzi...linki...itp z góry dzięki pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 70 zł można kupić SoundMagic P11S. To produkt oryginalnego wytwórcy Beyerdynamic DTX 350 m. Jest od nich około 2 razy tańszy, ma uproszczony pałąk nad głową bez miękkiej wyściółki lecz za to ma lepszej jakości pady z miększej skóry proteinowej. Do tego mają bardziej młodzieżowe wersje kolorystyczne. Fajne i bardzo dobrze grające słuchawki. Są lekkie i to może budzić pewne obawy o wytrzymałość. Przy większym budżecie dobrym wyborem mogły by być ENCORE ROCKMASTER LIVE. Te to już prawie 130 zł. Wydają się jednak być solidniej wykonane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzieki Kolego za propozycje te pierwsze to nawet w carefurze można kupić...?...czy to oznacza ze Sony panasoniki i philipsy odradzasz? Czy po prostu nie polecasz dla dziecka? Mam rozumieć że w granicach stówki nic lepszego od tych dwóch pozycji co mi podpowiedziałeś nie znajdę? A może coś powinienem jeszcze dopisać jakieś informacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te słuchawki powinny być lepsze od Sony lub Philipsów nausznych w podobnej cenie do użytku na zewnątrz. Warte uwagi były by moim zdaniem jeszcze Creative MA 2600. Początkowo miały być słuchawkami znacznie droższymi niż są  obecnie. Są dobrze wykonane, składanie ich ogranicza się do ułożenia muszli słuchawek na płasko i są dość duże, a do tego znacznie cięższe ( około 2-krotnie ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za informację.Te Creative  ma 2600 wyglądają bardzo dobrze i zachęcająco?-jak na cenę 59zł czy równie dobrze sprawdzają sie  pod względem dźwięku? Podobno te SoundMagic P11S wygladają nie za specjalnie ale za to bardzo dobrze prezentują sie jeśli chochodzi o dźwięk. Jest w tym trochę prawdy? Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to Creative MA 2600 początkowo kosztowały blisko 300 zł i może nie aspirowały do najlepiej grających słuchawek w takiej cenie lecz oferują poziom jakości dźwięku i wykonania jakiego można by oczekiwać za takie pieniądze. Jest to również najwyższy model z serii słuchawek nausznych. Mają niemal identyczny kabel jak Aurvana Live 2, tylko zamocowany na stałe. Ma on potencjometr głośności na pilocie. Są duże i ważą tyle ile niejedne duże słuchawki wokółuszne. Trudno im cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o ich wykonanie, pod warunkiem że podoba nam się ich forma. Nie są niestety za bardzo składane i są duże. SoundMagic P11S to bardzo lekkie słuchawki którym trudno zarzucić cokolwiek jeśli chodzi o ich urodę. Są jednak znacznie bardziej minimalistyczne w formie. Po złożeniu zajmują znacznie mniej miejsca. Przy ich wadze trudno oczekiwać bardzo dużej wytrzymałości. Zadbano w nich o najbardziej newralgiczną cześć jeśli chodzi o wygodę, czyli bardzo dobre pady. Są bardziej detaliczne od Creativów, te drugie oferują trochę potężniejszy bas. Poziom jakości dźwięku jest porównywalny, jak dla mnie z lekkim wskazaniem na te lżejsze. Jedne i drugie mają płaski kabel o małej skłonności do plątania. SoundMagic P11S maja bardzo sprytną wtyczkę z przełącznikiem umożliwiającym ich użycie w dwóch rożnych typach czteropinowych gniazd jack 3,5 mm. Może okazać się on również przydatny w niektórych gniazdach 3-pinowych. Chodzi o położenie styku masy. Dlatego uważam ze wybór może tu zależeć głównie od tego co nam bardziej odpowiada niż co jest lepsze.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie młodego WOW....moje w sumie również...słuchawki testowane na razie 5 min zaraz po porannym przebudzeniu z telefonem i Youtube.Pierwsze wrażenia naprawdę bardzo pozytywne...dość fajnie wyciszają, super dźwięk w porównaniu do słuchawek od telefonu -  przepaść?...wyglądają znacznie lepiej niż na cenę za jaką można je kupić...jak dla mnie trochę jakby za dużo basu ale to być może tylko pierwsze moje odczucia...dzięki pozdrawiam ?????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...