Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do 130zł


Recommended Posts

Cześć, potrzebuję słuchawek dousznych do 130zł. Nie jestem zaawansowanym audiofielm, ale chciałbym słuchawki dobrze wygłuszone, z wyraźnymi dźwiękami, zwłaszcza z basem. Najlepiej jakby były z pilotem :D Słuchawki do normalnego użytkowania, nie muszą być sportowe. Na razie patrzyłem na takie modele jak: JBL T290 HARMAN, BRAINWAVZ DELTA, Xiaomi Piston V4 Hybrid Iron Dual Drivers, A-JAYS One, DENON AH-C260.

Które z nich są najgodniejsze polecenia? Dawajcie też swoje propozycje :D Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z pośród nich wybrał Xiaomi Piston V4 Hybrid Iron Dual Drivers. BRAINWAVZ DELTA są również dobre w ramach Twoich preferencji. Dziwne bo spotykałem się z opiniami o ich małej ilości basu. Te które trafiły w moje ręce oferowały go sporo i to dobrej jakości. Brał bym pod uwagę również Snab Overtone EP-101M. Więcej basu i góry od Delt. Po dobrym wygrzaniu i założeniu tipsów piankowych grają naprawdę dobrze. KZ ZS3 są może bardziej egzotyczne na naszym rynku, ale to je bym wybrał z pośród tych wszystkich słuchawek. Świetny dźwięk w tej cenie. Jest w nich sporo dobrego basu i góry i to chyba najlepiej podane z pośród nich wszystkich. Bardzo przyjemnie się ich słucha przy każdym poziomie głośności. Środek pasma jest w nich wycofany jak w każdych z pozostałych tu wymienionych. Jednak i ten zakres pasma jest tu chyba najsmaczniejszy. Inną ich zaletą jest to że jeśli się dobrze poszuka w internecie można je kupić sporo taniej niż resztę. To może budzić podejrzenia, ten producent potrafi produkować naprawdę dobre i tanie słuchawki. Zapomniałem jeszcze o drewnianych rebrandach Esmooth pod nazwą Kruger&Matz KM 108. Naprawdę niezłe w nowej wersji. Choć na żywo są znacznie mniej efektowne z wyglądu niż na zdjęciach i ich jakość wykonania nie jest perfekcyjna.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O słuchawkach Kruger&Matz są różne opinie w zależności od konkretnego modelu. Podejrzewam że są kupowane od różnych producentów. Mniej i bardziej udane. Te z elementami drewnianymi mają zwykle dobre opinie. Snab Overtone EP-101M i BRAINWAVZ DELTA poza tym że dobrze grają i są dobrze wyposażone. Nowe BRAINWAVZ DELTA wydaje mi się że mają bardziej dopracowane brzmienie w stosunku do starszych. Mam takie tylko wrażenie po opisach jak grały kiedyś. Być może część z nich była pisana na podstawie oceny gorszych egzemplarzy wyjętych wprost z pudełka. Polecam wersję z etui. Jest bardzo dobrze wykonane. O Snab Overtone EP-101M panują sprzeczne opinie. Jedni twierdza ze nowsze są gorsze , a mnie się wydaje że również ich brzmienie poprawiono przez ich lekkie utemperowanie. Sądzę że warto zaopatrzyć się również KZ ZS3. U nas to około 100 zł. W kraju z którego pochodzą można je kupić oryginalne poniżej 30 zł. Nie są tak wyposażone z pudełka. Jednak akcesorja do nich takie jak przewód do zrobienia z nich słuchawek bluetooth z aptx lub przewód ze srebrzonej miedzi koszula trochę mniej niż one same a firmowe etui to kwestia kilku złotych. W kwocie poniżej 80 zł można zamknąć wszystko razem. Piankowe tipsy w trzech rozmiarach to dodatkowe 5 zł. To tak apropos wyposażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...