Skocz do zawartości

Prośba o ocenę zestawu


Zachar

Recommended Posts

Witam

Zastanawiam się nad takim oto zestawem:

Amplituner Onkyo TX-NR575

Kolumny Polk Signature S50

Pomieszczenie około 31-33 metry,salon w domu z dwoma dużymi wejściami na kuchnię i przedpokój, zależy mi na tym aby kolumny miały dolny bas reflex, bo będą przytulone do ściany, być może w przyszłości uda mi się rozbudować ten zestawik do kina domowego (jak zrobię remont w pokoju), póki co zostaję przy samym stereo.

Budżet maxymalnie 5k (początkowo miał być 3,5k więc i tak sporo go przekroczyłem). Czy ewentualnie w tej cenie jest coś innego wartego uwagi, czy zmiany będą po prostu kosmetyczne ?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubakk dzięki za info, powiedz mi tylko czy kolumny podane przez Ciebie są lepsze niż signature czy są w miarę podobne ?? Nie mam możliwości odsłuchu podanych przez Ciebie więc musiałbym zamawiać przez net i ewentualnie płacić za transport do sklepu z powrotem :)

Aha, jeszzce jedno, te kolumny odpadają bo z tego co widzę obydwie mają tylny bas reflex a ja mam tak durny układ pokoju że nie mam ich jak wystawić, dlatego zależałoby mi albo na dolnym albbo na przednim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...