Skocz do zawartości

sluchawki do mp3


Recommended Posts

Zarejestrowany

 0

2 posty

Zgłoś ten post

 

Napisano 1 godzinę temu

Witam.

Jako że prawie w ogóle nie znam się na słuchawkach (dynamice, decybelach etc.), chciałbym się zapytać o słuchawki pode mnie.

Interesują mnie takie, które będą spełniać podane przeze mnie niżej funkcje:

-  w szczególności do słuchania muzyki. Chociaż nie ukrywam, będę tez na nich robić podstawowe czynności, czyli rozmowa przez telefon czy też oglądania filmów itp.,

- nie lubię mocnego basu, strasznie mnie drażni. Najlepiej gdyby nie miały go w ogóle albo była tego minimalna ilość, jednakże aby nie zabierała innych efektów pokroju jakość (żeby po prostu nie były słabsze),

- Nie wiem czy podbitki zaliczają się do basu, ale chcę żeby melodia/beat nie zwiększała wysokości,

- Niwelowały dźwięki z otoczenia, tzw. wygłuszające, wyciszające,

- Wolałbym kanałowe, aczkolwiek mogą to być również nauszne,

- Przewodowy, z kabelkiem,

- W kwestii pieniędzy... Chciałbym zamknąć się w kwocie 100 zł. Jednak jeśli cena będzie przekraczać tę cenę, to tak maksymalnie do 50 zł w górę,

- Słuchawek używał będę zarówno na telefonie jak i komputerze (lecz bardziej na telefonie),

 

Z góry dziękuję za pomoc. Każda pomoc mi się przyda. Nieważne czy wytłumaczenie mi: jak odróżnić poziom basów, a także podbitek, rodzaje decybeli, dynamice itp. Czy również podesłanie mi konkretnych słuchawek, które będą spełniać powyższe parametry.  Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...