Skocz do zawartości

Budżetowy zestaw


kazmirz_pawlak

Recommended Posts

Witam,

Pierwszy post na forum jednak od jakiegoś czasu obserwowałem tutejsze tematy anonimowo.

Poszukuję jakiegoś budżetowego zestawu (w niedługim czasie ślub i duży koszt z tym związany) do pokoju w mieszkaniu (docelowo za 2-3 lata w domu) około 28m2 (prostokąt) z tym, że bezpośredni odsłuch na połowie tej przestrzeni. Co mnie ogranicza? Budżet: około 2000zł

Bardziej myślę nad czymś rozwojowym czyli amplituner nowy lub używany (miło by było podpiąć do niego konsolę, tuner sat i ew. jakieś źródło bezprzewodowo) i do tego kolumny na początek stereo jednak za 2 lata wymienić lub rozbudować na 5.0. W międzyczasie pojawiłby się jakiś sub.

Muzyki różnej słuchamy: głównie rock ale jak i znajomi wpadną na procenty to i disco poleci. Użytkowanie Film 40%/Konsola i muzyka po 30%.

Liczy się dla mnie aby było to lepsze od głośników TV czy też Philips MCD-716.

Rozważam zakup lepszego amplitunera i słabszych kolumn z możliwością późniejszej rozbudowy. Oczywiście w grę wchodzą używki.

 

PS: Wiem, że budżet jest serio śmieszny ale dużo więcej na obecną chwilę nie mogę przeznaczyć.

Edytowano przez kazmirz_pawlak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wszystkiego dobrego. :) Dla ciebie i przyszłej małżonki.

Przemyśl to jeszcze :):p  hehehe nie no żart. Czemu miałbyś mieć lepiej niż my. :)

 

Dobra to tak sytuacyjnie. 

A na poważnie to tylko używany sprzęt. Amplituner pokroju onkyo 608,609, Denon 1910-1912 itp i Yamaha seri 6.

Maja dekodery a powinny być w miarę dostępne cenowo. 

Fronty 

Tannoy m4, dali 450, klipsch F2 moje typy.

Szczególnie kinowo te ostatnie. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...