Skocz do zawartości

Kino domowe pierwsze i na jakiś czas ostatnie :-)


fotkom

Recommended Posts

No i wystarczyła godzina na grupie czytania i z soundbara przejdę chyba na "normalny zestaw.

Planowałem zakup YPS - 2700 Yamahy więc przeznaczony budżet to 4000-5000 mogę to nagiąć w górę ale jeśli nie potrzeba to nie czuję potrzeby :-)

Może mi się uda posłuchać jakiś kolumn to będę mógł się kierować własnym odczuciem ale podejrzewam że sprzęt który mi tu doradzicie i tak zrobi u mnie Woow :-)

Słucham obecnie TV, muzyki z laptopa i w aucie. Chciałbym mieć dobry efekt oglądając filmy na TV ale chciałbym też jak już tyle wydam podelektować się słuchaniem muzyki.

Preferuję głównie pop i rock, trochę elektronicznej.

Zastanawiam się nad Amplitunerem 483 Yamahy po tym co czytałem ale jeśli warto dołożyć 600-700 zł (taką widzę różnicę w cenach w sieci) do modelu 683 to nie ma sprawy.

Tak samo kolumny. dużo osób poleca TAGA TAV606v3 więc może takie ale może macie inne pomysły a może pomieszczenie powinno mieć inne kolumny to chętnie posłucham rad.

Tak samo jeśli trzeba dołożyć 500 zł to też ne problem ale nie chciałbym dokładać w nieskończoność (bo wiem że tak można)

DO tego chciałbym uzupełnić zestaw Subwoferem jeśli by dało radę to może bezprzewodowym (nie wiem czy ten amplituner pozwala na takie podłaczenie - soundbard YPS 2700 pozwala :-)

i pytanie jaki subwofer wybrać?

No i do tego jakiś odtwarzacz Blue Ray? Jaki?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi

pokoj.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część

Yamaha 683 warta jest dołożenia a jeśli nie to onkyo 676.

Co do kolumn to masz do wyboru taga 606se, quadral 6500 albo dołożyć do magnat 675/673/67 na prawdę wybitny zestaw w w swojej klasie cenowej. Z tym że deczko droższy.

Napisz do mnie to wypożyczenie ci sprzęt i zrobię dobre ceny to sprawdzisz czy możesz łyknąć droższy zestaw.

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...