Skocz do zawartości

BOSE SoundTrue Ultra in ear czy DENON AH-C101


Recommended Posts

Od trzech lat użytkuję słuchawki douszne DENON AH-C101 (kupiłem okazyjnie za 200zł), bardzo odpowiadało mi ich brzmienie, ale niestety jedna ze słuchawek przestała dziś grać. Z zewnątrz mechanicznie żadnych uszkodzeń nie widać. I teraz sprawa wygląda następująco - nie mam dużej wiedzy na temat słuchawek, a tym bardziej od strony elektronicznej i zastanawiam się czy jest sens podejmować się jakiejś diagnozy/naprawy obecnych denonów, czy może lepiej zainwestować od razu w nowe słuchawki, a konkretnie mam na myśli Bose SoundTrue Ultra in ear. Dlaczego te? Miałem kiedyś ich słuchawki IE (douszne) i były dla mnie rewelacyjne, bardzo lubię brzmienie tej firmy i generalnie zastanawiam się nad opłacalnością całej operacji. Nowe Bose +-300zł, DENONY za nowości kosztowały niby około 500zł, ale ja ja kupiłem sporo taniej, z tego co widzę Bose niby też kosztowały kiedyś znacznie więcej niż dziś. Proszę o pomoc i sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jeżeli na kablu to polecam posłuchać (jeśli się da oczywiście) Focal Sphear lub Sphear S - przypadkiem stałem się fanem tej firmy, Denon jest dla mnie , jakby to powiedzieć za ciężki a Focal jest jasny i kurcze naprawdę dużo słychać choć basu nie ma za wiele , ale co kto lubi mnie nadmiar basu męczy , a w Focalu jest go w sam raz tyle żeby nie zasłaniał reszty :) 

Edytowano przez civil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...