Skocz do zawartości
Fafniak

Odtwarzacz CD Original 2008F

Recommended Posts

Sprzęt który był u mnie od kilku lat, kupiony od innego użytkownika na innym forum

Oczywiście używany czyta HDCD

Jest bardzo solidnie zbudowany - taki M1A1 ale w wersji CD ;)

Brzmienie - to jest taki typ który w pierwszej chwili niczym nie zachwyca, ale po pewnym czasie zaczynamy doceniać to że gra "oszczędnie"

Nie męczy i pozwala na relaks. Nie ma przesadnie rozdmuchanej sceny nie ma silnego ataku - raczej liczy sie klimat.

Zostawiłbym go sobie ale niestety jest tylko srebrny :(

Czyta CD-R

Jedyna wada to że raz na 50 może 100 razy po włączeniu gra szalenie cicho - tak jakby nie załączały się jakieś układy/płytka ? Nie mam pojęcia.

Wyłączenie i włączenie likwiduje problem, generalnie jest to tak rzadki problem ze wspominam o nim z uczciwości

Na górnej pokrywie widać rysy i przetarcie.

front chyba bez wad optycznych

jest metalowy pilot - z pęknięciem na bocznej obudowie

laser  - modyfikowany VAM 12 

Sevo CD7 ( choć znalazłem też informacje że CD7II , niestety nie potrafię tego zweryfikować)

DAC oparty jest kościach Burr Brown PCM 1792, 24 Bit / 192 kHz natomiast HDCD realizowany jest przez Burr Brown 1732 24 bit/ 96khz

To informacje z sieci, jakoś nigdy nie odczuwałem potrzeby zweryfikowania ich, ale jeżeli tylko ktoś będzie wymagał tego to zrobię zdjęcia wnętrza CDeka dokładnie.

Odtwarzacz stoi na regulowanych kolcach , w komplecie sa podkładki dość szerokie podbite filcem. Zdjęcia kolców i pilota wstawię ....

Wszelkie pytania na PW proszę - nie mam zamiaru nic ukrywać - myślę ze wszystko opisałem

Cena 1500zł - do negocjacji

UWAGA - według mnie tylko odbiór osobisty - wysyłka kurierem, bardzo niechętnie

KRY_9162.jpg

KRY_9169.jpg

Edytowano przez Fafniak

Fafniak,

fajny sprzęt :-)

Wg mnie warto dopisać w ogłoszeniu m.in. jaki jest tam laser i DAC - oraz w jakiej miejscowości jest odbiór osobisty :-)
A także podać dane techniczne czy zamieścić fotkę pilota...
Ale zrobisz jak uważasz B|, bo jak ktoś będzie poważnie zainteresowany to pewnie w końcu dotrze do tych informacji (a przynajmniej do niektórych z nich).

Pozdrawiam - i powodzenia w sprzedaży!

Masz racje. Podejrzewam że za jakiś czas będę żałował ze go sprzedałem, ale nie znam prostego sposobu na zmianę jego koloru...

Czarna folia...ale to już nie to samo.
Kolega pomalował sobie srebrny preamp na czarno, ale ja jestem daleki od takich pomysłów. Folie zawsze można zdjąć.

Dobrze, że uzupełniłeś swoje ogłoszenie o potrzebne dane - tylko jeszcze miejscowości brak. No chyba że nie chcesz od przerażać mieszkańców Szczecina i Rzeszowa :D

Pozdrawiam

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się