Skocz do zawartości

Technics SU-V7 vs AIM SC808 vs Realtek ALC892/Muzyka/Filmy/Gry


Recommended Posts

Gość ultixo

Witam

Na płycie głównej mam Realtek ALC892 podłączone przedłużką mini jack (która ma pozłacane styki) do wzmacniacza Technics SU-V7 (użyty kabel odchodzący od Technics do przedłużki mini jack nie ma pozłacanych).

Przy ruszaniu potencjometrami słychać trzaski przez sek. po czym mija (nie znam się na tyle więc nie wiem co to)

Ale przechodząc do tematu. Mam dwa głośniki z których odchodzą kabelki z końcówkami miedzianymi (nie wiem co to za "cuda" ponieważ były prawdopodobnie modyfikowane ale na osłonach jest nazwa Sanyo). Ale liczy się że grają i nie są mi potrzebne lepsze na ten moment. Zainstalowałem i ustawiłem jak najlepiej się dało Equalizer APO na Windowsie (moje niedawne odkrycie), słucham głównie muzyki ze Spotify i całkiem fajnie się to sprawuje. Ale również oczekuję dobrego dźwięku w grach muzyce na słuchawkach. Zachęcające opinie kierują mnie w stronę AIM SC808. Teraz pytanie czy jest sens kupować kartę dźwiękową AIM SC808 i podłączyć same głośniki do tego lub razem ze wzmacniaczem? Będzie słyszalna różnica w muzyce na tych głośnikach i przyzwoitych słuchawkach, czy jednak kupowanie AIM SC808 jest pozbawione sensu przy posiadaniu takich głośników i tego wzmacniacza Technics? A może jeszcze dodatkowo jakieś ulepszenia (lepsze kable)? 

Dodatkowo:

- Jakie słuchawki najlepsze do obecnego połączenia Realtek ALC892 + Technics SU-V7 do max 300 zł? I przyszłego (być może AIM SC808)

20171207_151820_24028196177_o.jpg

20171207_103105_38892816501_o.jpg

Edytowano przez ultixo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...