Skocz do zawartości

Yamaha Pianocraft RX-E200 - jaki subwoofer ?


kwasny1

Recommended Posts

Dzień dobry,

Jako że to mój pierwszy post na tym forum chciałbym się przywitać i serdecznie pozdrowić Szacowne Grono Użytkowników, prosząc jednocześnie o pomoc w doborze subwoofera do mojego zestawu stereo Yamaha Pianocraft RX-E200 (+CD i kolumny które były kiedyś sprzedawane fabrycznie w tym zestawie.) 

Generalnie sprzęt ma już kilka wiosen, ale jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku jaką generuje ten zestaw. Postanowiłem jednak niedawno rozbudować go o dodatkowy głośnik basowy mając nadzieje na jeszcze lepsze wrażenia muzyczne.

- pomieszczenie gdzie pracuje sprzęt ma ok. 20m2 z prawej strony otwarte na kuchnie ok. 10m, kanapa (stanowisko odsłuchowe) na przeciwko monitorów oddalone o ok. 3m.
- budżet do 700 zł
- kolumny  monitory
- nowy lub używany
- sprzęt służy mi głównie do słuchania muzyki w stereo (CD/TUNER/AUX).

Wstępnie myślałem o nowym Yamaha NS-SW100  lub używanym Canton Plus Beta , ale nie jestem ostatecznie przekonany czy to optymalny wybór i proszę się nim nie sugerować .

Z góry dziękuje za wszelkie sugestie, informacje i udzieloną pomoc.

 

[na zdjęciu ustawienie tego zestawu, subwoofer jeżeli to jest OK to chciałbym umieścić pod tym małym stolikiem, gdzie stoi kwiatek]

IMG_20171203_114526.thumb.jpg.36aed0efbab352cb3fc483958d5b7f2c.jpg

Edytowano przez kwasny1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...