Skocz do zawartości

Kolumny do ZRK Hi-Fi 160


Msi

Recommended Posts

 

Dzień dobry,mam problem z doborem kolumn podłogowych do nietypowego amplitunera jakim jest ZRK HI-FI 160. Jest to jakieś połączenie Unitry i Ei. Jedynie co udało mi się o nim znaleźć to, że moc wyjściowa 2x56 przy 4 ohm i/lub 40W sinus na kanał? Niezbyt wiele mi to mówi w doborze kolumn podłogowych i ich impedancji oraz mocy. Obecnie graja na nim ZgC-40-8-580 (moc znamionowa 40W i impedancja 8 ohm). Dostałem w spadku i sam regenerowałem także nie był to mój wybór, żeby później nie było, że kupiłem jakiś badziew i teraz narzekam :P Przy 60% mocy czuć podłogę ale nie o to mi chodzi. Muzykę słucham głównie na 35% mocy co wystarcza jeśli chodzi o głośność. Chciałbym czegoś co gra bardziej szczegółowo i mniej "dudniąco/uderzająco" a bardziej "miękko" jeśli chodzi o bass. Pokój w którym miało by to zagrać ma 20m^2. Muzyka raczej różnorodna oprócz metalu i techno. Rozglądałem się za Gale 3030 ale tam impedancja 4-8 ohm także nie wiem czy podejdą i czy czegoś nie popsuje. No i ostatnia rzecz to budżet, który kończy się raczej na 500 zł (biedny student hehe). Kolumny szukane jak najbardziej używki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...