Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 3000zł


rockk1

Recommended Posts

Witajcie :)

Chciałbym zakupić wzmacniacz oraz kolumny. Interesuje mnie tylko sprzęt nowy - zależy mi na gwarancji, a i też mogę go wtedy kupić na raty 0%. Budżet to 3000zł, jestem w stanie zwiększyć go 300-400zł, gdy coś będzie wart zakupu, ale jak wiadomo - im mniej tym lepiej

Pokój, w którym sprzęt będzie stał nie jest duży, raptem 16m2, skupiam się na kolumnach podstawkowych. Nie mam ściśle określonego gatunku muzyki, grane będzie od klasycznego rocka, po muzykę elektroniczną. Szukam więc czegoś w miarę uniwersalnego. Mój wcześniejszy kontakt ze sprzętem, ograniczał się tylko do mikro-wież, nie mam znajomości tematu.

W oko wpadł mi Pioneer a30 oraz NAD c326BEE, do tego kolumny Pylon Opal

Za czym się rozglądać? Prosiłbym was o złożenie sensownego zestawu :)

Edytowano przez rockk1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również używany sprzęt możesz kupić na raty :-)
Wiele salonów ma nie tylko nowe, ale i poekspozycyjne oraz używane (z rozliczeń z klientami) egzemplarze i często możesz dostać kilkumiesięczną gwarancję.

A jeżeli nie chcesz takiego rozwiązania, to możesz np. kupić używane kolumny a nowy wzmacniacz czy CD.

Napisałeś o wzmacniaczu i kolumnach - a co będzie źródłem dźwięku?
Na 16m^2 możesz również zastosować nieduże kolumny podłogowe...

Pozdrawiam
PS. Warto trochę więcej napisać - zgodnie z "Pierwszymi postami" (link poniżej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...