Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć.
Zakupiłem niedawno duże monitory Jamo Bx-100,  czyli moc rms jesli się nie mylę 100w, natomiast maksymalna 150W, impedencja 8 ohm, ale jak to w zyciu sprzedawca okazał się nieuczciwy, a ja gapa i głośniki są do reanimacji, ewentualnie wymiany. Teraz moja prośba o podpowiedzi, linki, porady, a mianowicie obydwa głośniki nskotonowe Jamo mają zawieszenia do wymiany zawieszenia są piankowe i takie chciałbym kupić, żeby nie ingerować w brzmienie i tu potrzebuję waszej pomocy. Glośniki maja 20cm średnicy po zewnętrznej i symbol na magnesie 21711. Uszkodzony jest tez jeden z głośników sredniotonowych, ale rozumiem, że jak naprawię jeden, to drugi też będę musiał wymienić, żeby nie różniło się brzmienie, średniotonowy ma niecałe 13cm po zewnętrznej, ale średnica zaieszenia to około 10cm, symbol 22590. niestety symbole te mi nic nie mówią, jeśli chodzi o kupno zamienników, a ja albo nie umiem szukać, albo nie mogę znaleźć w necie informacji na temat tych głośnikow. Chętnie też jeśli okaże się, że w mojej okolicy jest jakiś specjalista, oddam te głośniki, całe kolumny w profesjonalne ręce, wcale się nie upieram przy samodzielnej naprawie. Liczę na jakiś odzew, jeśli źle umieściłem post, to proszę go przekierować, jest to mój pierwszy. Pozdrawiam

20171211_132612.jpg

20171211_132630.jpg

20171211_132701.jpg

20171211_132721.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...