Skocz do zawartości

Głośniki kina domowego do onkyo 656


thegrip3r

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem amplituner onkyo 656 i stoję przed wyborem zestawu głośnikowego. Zestaw ma być pod kino domowe czyli 5.0/5.1. Budżet to około 2000-2500zł. Pokój w którym będą używane ma około 20m2. Zestaw użysany będzie głównie do filmów i ps4. Do muzyki okazjonalnie, raczej puszczanej w tle bądź do nagłośnienia jakiejś domówki :) . Myślałem nad jamo s628 bez dodatkowego subwoofera ale znalazłem opinie że jeśli kino domowe to subwoofer być musi. Czy ktoś może coś podpowiedzieć? Warto pchać się w to jamo czy może lepiej kupić taga 606 v3 + sub magnat 302a? A może jeszcze co innego?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Myslę, że Jamo S628 będą przede wszystkim za duże do Twojego salonu. Spójrz na zestaw mniejszy Jamo S626 HCS z J 10 Sub. Jest to rozwiązanie przede wszystkim do kina domowego, musisz liczyć się z pewnymi kompromisami w odsłuchu muzyki. Jeśli zależy Ci także na dobrej klasie odsłuchu muzyki, w danym budżecie proponuję zakupić zestaw 5.0, a w przyszłości dokupisz sobie subwoofer. Dobrym przykładem są dwa polskie zestawy Pylon Audio Pearl 25 Set oraz STX Electrino 250 Set, a także Polk Audio T531.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza, oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...