Skocz do zawartości

Co się stało że się .......


Recommended Posts

Dnia 4.01.2018 o 21:16, Kubakk napisał:

Wiadomo co z s4home ? Nowy Rok już a ich a ni widu a ni słychu - mam nadzieję iż się nie pogniewali na to forum

Podsumujmy:
W innym wątku Kraft pytał za co S4 dostał bana?
Lakoniczna odpowiedz administracji -
" bo zasłużył a was to nie powinno obchodzić, może jak wróci to powie" .
 Biorac pod uwagę że wątek był w dziale NIC O NAS BEZ WAS to według mnie powiedziałbym "Słabo"
Mamy nowy rok, S4 w dalszym ciągu nie ma na forum i nie wiadomo czy wróci zwłaszcza, że na sąsiednim ma sie dobrze.
I teraz mam wątpliwości, czy S4 jest zły i dobra administracja nas przed Nim chroni,
czy może S4 jest zły dla administracji. Bo że jest zły to już wiemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

S4, jak widzicie, wrócił i działa. Dlaczego dostał bana? Bynajmniej nie z powodu za dużej liczby postów (to już inna sprawa), ale za złamanie regulaminu. Powodu jednak zdradzić nie mogę, tak samo jak nie mogłam odnieść się w wakacje do zarzutów, jakie mnie spotkały od części forumowiczów - z szacunku do konkretnych osób i mimo tego, że to ja zostałam utopiona w Wiśle. Pewne problemy bywają czasem na tyle delikatne, że nie można ich upublicznić bez względu na okoliczności. Proszę czasem administracji zaufać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...