Skocz do zawartości

Co się stało że się .......


Recommended Posts

1 godzinę temu, audiowit napisał:

Mam nadzieję, że sam Wam powie za co dostał bana

My również.

 

26 minut temu, Fafniak napisał:

Owszem dostaje się. Szczególnie jak gada się „nie po myśli kasty będącej u władzy” a wiadomo że kto ma pilota ten ma władzę :D

Przykre ale prawdziwe

Odważne stwierdzenie, ale jak pisze kolega Fafniak prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kasty rządzącej Fafniak i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo się mylisz. Nie stawaj do mnie okoniem bo nie każdy kto się do Ciebie usmiecha jest Twoim przyjacielem, a kto się z Tobą nie zgadza wrogiem. Jesteś tu na forum i nie dostaleś drugiego bana, prawda? A często się nie zgadzamy. Uważam, ze jesteś wartosciowym forumowiczem choc czasem glupoty pleciesz ;). To samo tyczy się znakomitej wiekszosci forumowiczow.

I powtórzę, zbanowany po powrocie sam napewno Wam opowie dlaczego dostał bana. Ze szczególami. Myslę, ze jest to winien forumowiczom. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie ufam , wiem że wiele sklepów poleca to co im "zalega" i kto dłużej siedzi na forum to to widzi , szczególnie jeśli dany sklep ma na wyłączność daną markę ;)

To ,że s4home odpisywał falowo na wiele tematów mogło kiepsko wyglądać , ale przynajmniej poświęcali czas. Teraz co prawda obudzili się inni branżowcy , ale kiepsko to wygląda. Być może styl pisania powinni dopracować.

Niby forum audio ,ale powiedzmy szczerze ,że większość treści to zapytania o sprzęt - co kupić tak więc nie ma się co oburzać. Chociaż ostatnio s4home też trochę w innych tematach poleciał , typu wyśmiewanie innych branżowców (hmm patrzeć moje 1 zdanie) co mogło ich zniechęcić do pisania , ale z drugiej strony może to motywacja by lepiej doradzać ? Kto wie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do doradzania sprzetu z salonu. Nie przeszkadza masowe pisanie postow. Tym bardziej, ze jest dopisek branża. Zaufajcie administracji. Ta instytucja jest po to zeby nas chronić i nadzorować przestrzeganie regulaminu.

To prawda, ze s4 doradzal i pisal merytorycznie. Nikt o tym nie zapomniał. A ja nie jestem uprawniony do informowania. Chcę tylko zebyscie wiedzieli, ze byly poważne podstawy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraft, odnoszę wrażenie, ze dla Ciebie najlepiej by bylo gdybym wogole nie pisał. Otoż na naszym forum pisze kazdy kto ma ochotę oby na temat. Taki jest regulamin.

Ja Ci przeszkadzam, a nie przeszkadzał Ci s4, ktory robił wszystkich w trabę. Przemysl to. Nie wszystko zloto co się świeci. Mam inne poglady na audio niz Ty i okazuje się, ze nie tylko na audio. Nikomu nic nie slubowalem. Nie czuję się upowazniony do informowania.

Zadzwon do s4 i dowiedz się dlaczego dostal bana. Napewno dowiesz się całej prawdy ;). 

Acha, to Twoj kolega od niesłyszenia różnic. Fajnych masz kolegow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie czytam Twoje posty kiedy są merytoryczne, ale kiedy maja na celu tylko pokazanie innym forumowiczom, że na forum są równi i równiejsi, to już nie.

Zdanie "Zaufajcie administracji. Ta instytucja jest po to żeby nas chronić i nadzorować przestrzeganie regulaminu" wcale mnie nie uspokaja. Pachnie mi to ustrojem słusznie minionym. To forum jest w końcu dla forumowiczów i skoro oni uważają posty S4Home za wartościowe, to ich zdanie powinno decydować. Proszę w tej sytuacji Administrację o wyjaśnienie, za co S4Home dostał bana. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiowit napisał:

 

Ja Ci przeszkadzam, a nie przeszkadzał Ci s4, ktory robił wszystkich w trabę. Przemysl to. Nie wszystko zloto co się świeci. 

Acha, to Twoj kolega od niesłyszenia różnic. Fajnych masz kolegow.

Miałem się już nieodzywać ale ten post przekonał mnie jednak do próby wyjaśnienia pewnych spraw.

wielu użytkowników będących dłużej na forum, może więcej. I jest to normalne, choć pewnie nie do końca porządane. I ja nie mam z tym problemu do momentu gdy ci „starzy” jak również moderatorzy nie zaczynaja sobie zbyt dużo pozwalać wobec innych użytkowników. Pisanie o tym że ktoś jest głuchy, jest ignorantem jeżeli nie usłyszy (czegoś tam), pisze głupoty, wyśmiewanie posiadanego sprzętu jakiegoś użytkownika (czy może wymarzonego) to nie jest zachowanie dobre. Swierzy użytkownik za takie ekscesy jest z miejsca pouczany i straszony. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie....

Teraz mamy powyżej „robił wszystkich w trąbę”, jeżeli mnie pamięć nie myli oznacza to ni mniej ni więcej że ze wszystkich robił idiotów/wariatów ale też i oszukiwał. To poważne oskarżenie. Chciałbym dowiedzieć się o co chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...