Skocz do zawartości

B&W 683 s2


Krzysztof Klepacz

Recommended Posts

To nie pisz, że nie ustepuje jak nie wiesz jak jest w praktyce. Ja nigdy nie wygłaszam tego typu opinii nie podpierając ich odsłuchami.

Auq Rocket44 można kupić w fabrycznej konfekcji, ale wtedy to dopiero jest drogi :) 

Staram się zachęcać klientów do porównań w domu, i tak bardzo często klienci pożyczając Rocketa 33 i Rocketa 44 (róznica w cenie prawie dwukrotna) świadomie wybierają Rocketa44. Ten przewód świetnie pasuje do tych kolumn, co nie oznacza że trzeba go kupić. W każdym z naszych salonów powinna być próbka 2x3m, można wypozyczyć sprawdzić i przekonać się samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że cena trochę zaporowa jak za kabelki... :) nie mam porównania jak grają jakiekolwiek kolumny na porządnych kablach bo wcześniejsze kino które posiadałem, jako swój pierwszy i wymarzony zestaw, a był to denon avr 1312 5.1 grał na przewodzikach cienkich jak włosy, nigdy nie wpiałem w niego lepszych kabli, a i sam zestaw był z niskiej półki cenowej. Może faktycznie warto wypożyczyć 2,3 rodzaje kabli w różnym przedziale cenowym i po prostu sobie przetestowac. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marian201287 napisał:

Przyznam że cena trochę zaporowa jak za kabelki... :) nie mam porównania jak grają jakiekolwiek kolumny na porządnych kablach bo wcześniejsze kino które posiadałem, jako swój pierwszy i wymarzony zestaw, a był to denon avr 1312 5.1 grał na przewodzikach cienkich jak włosy, nigdy nie wpiałem w niego lepszych kabli, a i sam zestaw był z niskiej półki cenowej. Może faktycznie warto wypożyczyć 2,3 rodzaje kabli w różnym przedziale cenowym i po prostu sobie przetestowac. 

Otóż to! Powiem nawet więcej, nie zawsze to co najlepiej wypadło w salonie, jest najlepsze w domu. Mamy inną akustykę, a kablami delikatnie korygujemy brzmienie pod osobiste preferencje. Pożyczać i testować w domu, jedyna słuszna droga!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top Hi-Fi wbrew pozorom to dość autonomiczne sklepy, i polityka zależy od kierownika danego sklepu. U mnie nigdy nie było z tym problemu,

btw. @S4Home, a jednak? Widzę pamieć to masz krótką i nie przepuścisz okazji dowalenia konkurencji :D Pisałem Ci już kiedyś, my wypożyczaliśmy sprzęt jak was nie było jeszcze na rynku :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Dnia 19.12.2017 o 11:16, Automatic napisał:

Yamaha nawet ta nowsza po prostu nie gra z Bowersami, słuchałem, i dokładnie mam te same odczucia. Zestawienie ich razem to tylko po to żeby taniej kupić i rozdzielić. Podłącz do tych kolumn Nada lub Rotela (nad gęstsze granie, Rotel jeśli lubisz rozdzielczość) i usłyszysz różnicę. To połączenie jest zupełnie nietrafione.

Zgodze sie z toba Mam kolumny B&W wzmaczniacz Rotela brzmienie ( klasyki) na 8 Omach jest po prostu kapitalne, w moim odczuciu zas kolumny nie daja nic czadu przy muzyce lat 90 DR alban itd musze im tez zarzucic strumieniowosc ( musza byc ustawione na sluchacza inaczej slabo slabo a wrecz miernie. Osobiscie zastanawiam sie na Sub B&W jaki byscie polecili 300W czy 500W dodam ze mam 683s 2 Biale

Edytowano przez Em Leasing
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...