Skocz do zawartości

Roth Oli 4 + NAD C316 BEE Do TV I FM ?


Marcin Gruba

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jest to moj pierwszy post dlatego proszę  o wyrozumiałość . Przeszukuje fora od ładnych kilku dni i sam już nie wiem co wybrać. Do rzeczy. Chciałbym zakupić kolumny podłogowe + wzmacniacz. Ma to byc stereo.Zagra to w salonie o wymiarach 4x6m. Głównym źródłem muzyki będzie tv, chciałbym również zagrać coś przez bluetooth.  Muzyka jakiej słucham to typowe utwory radiowe i muzyka pop. Od kolumn oczekuje ładnego środka i czystej nie męczącej góry. Chciałbym aby potrafiły również "przywalić" basem ale bez przesady, szybki dokładny przechodzący ciało bas. Wytypowałem zestaw Roth Oli 4 + wzmacniacz NAD C316, Czy taki zestaw będzie ok? Chciałbym na cały zestaw przeznaczyć ok 2500zł więc raczej wszystko używane. Z wyglądu podobają mi się nowe Jamo s626 ale to chyba nie najlepszy wybór? Zestaw ma posluzyc ladne klika lat, nie przewiduje wymiany i rozbudowy. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Edytowano przez Marcin Gruba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...