Skocz do zawartości

Słuchawki do TV - NETFLIXA. Dwie pary najlepiej 5.1


Recommended Posts

czyli może najlepiej jakiś amplituner kina domowego kupić i podłączyć słuchawki przez niego i nawet pseudo dźwięk przestrzenny będzie. Tylko jak do niego podłączyć dwie pary słuchawek ?  Dźwięk powinien być lepszy bo idzie przez amplituner i są słuchawki na przewodzie, czy się mylę ?

miałem kiedyś [ z 12 lat temu ] denona 1803 fajnie to grało, ale musiałem sprzedać :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do Twojego TV można podłączyć słuchawki bluetooth. To czy można podłączyć 2 pary możesz sam sprawdzić lub musiał byś się pytać kogoś kto ma taki telewizor. Myślę ze łatwiej to sprawdzić. Głośnik czy słuchawki , dla TV to bez różnicy. Na pewno do Twojego TV możesz podłączyć słuchawki RS 175. Do ich stacji bazowej możesz podłączyć drugą parę takich słuchawek. Nie powinno być problemu z podłączeniem jednych słuchawek bt i RS 175. Jeśli nie chcesz głośników to amplituner niema żadnego sensu. Do podłączenia słuchawek przewodowych do tego TV potrzebujesz DAC z wyjściem słuchawkowym. Jest wiele różnych wyjść. Do jednego wyjścia słuchawkowego można podłączyć 2 pary słuchawek przy użyciu rozdzielacza do tego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobię inaczej, mam głośniki komputerowe Logitech Z5500 podłączę do nich cyfrowo TV i już od głośników podłączę słuchawki kablem. Zobaczę jak to będzie działać i słychać. 

 

https://www.al.to/p/366520-sluchawki-bezprzewodowe-sony-mdr-xb950n1-czarny.html?_ga=2.257057800.2069623751.1514303142-1067456292.1509474837&_gac=1.213683942.1514402417.CjwKCAiApo3SBRA4EiwAty8i-p91nYIiNUEmcxpH9z1dV9wZPw-_BwTEn3g35uY0i3nlN_q6GSYCwhoC6l0QAvD_BwE

 

FAJNA CENA PROMOCYJNA 649 ZŁ.   NIE WIEM CZY NIE WARTO

Edytowano przez Salah Ad-Din
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Testowałem XB950N1 i jestem w szoku ,że moje 10 letnie Sennheisery HD202 mają lepszy dźwięk [ obecnie 120 zł. ] niż te za ponad 700 zł. ! 

Bas mają większy Sony ,ale nie jest on porywający , natomiast wystarczy włączyć np. kapanie kropli w łazience lub inne efekty i Sony przegrywa pod każdym względem :/ Nie musze mówić że tym samym w muzyce dźwięk w moich staruszkach ma większą głębię i jest bardziej krystaliczny. 

 

 

 

Edytowano przez Salah Ad-Din
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dziś testowałem Asusy Cerberus V2 [  http://allegro.pl/sluchawki-dla-graczy-asus-cerberus-v2-niebieskie-i7144417313.html ] 

naprawdę fajnie grają  biją na głowę te XB950N1 i są lepsze od moich starych ! bass fajnie gra ale nie jest go za dużo. Słuchawki wielkie zakrywają cało moje duże uszy  i lepiej tłumią dźwięki z zewnątrz niż te Sony !  Polecam ! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...