Skocz do zawartości

Upgrade Sprzętu - salonowe stereo do muzyki elektronicznej


Mike Beatbreaker

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów, Jeżeli problem był wałkowany od razu przepraszam ale nie znalazłem nic podobnego na forum.

Zwracam sie z następującym problemem posiadam zestaw dwóch monitorów Boston Acoustics A26 podpiętych do Pioneer SA-5500 mk2 i w miare jego użytkowania w jego brzmieniu dostrzegłem kilka rzeczy które mi nie pasują. Głównie słucham szeroko pojętej elektorniki (głównie psychodelic, ambient, dontempo) o dużej ilości bassu, który właśnie w tym zestawie mi nie odpowiada a mianowicie wydaje mi sie troche zbyt "chirurgiczny" troche jakby wymuszony.

Nieźle sprawdza sie kiedy do zestawu podpinam mikser i decki natomiast gorzej wygląda to kiedy chce po prostu usiąść w fotelu i posłuchać muzyki z bardziej koncertowym uczuciem i basem bardziej muzykalnym, płynnym można powiedzieć lejącym sie. Chciałbym znaleźć zestaw który będe mógł kupić niewielkim nakładem dodatkowych finansów - powiedzmy do 500 pln.

Aby pomóc oszacować wartość dodam tylko że odsłuchy nadal mają na sobie folie i poza jednym raczej niewidocznym przetarciem na rogu jednego z nich są w stanie idealnym wzmaczniacz wizualnie idealny, potencjometr od głośności troche trzeszczy i dioda wymaga wymiany co w sumie moge naprawić samemu.

Z góry dziękuje za wszelkie rady :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...